Goalscape za darmo dla zaangażowanych w pomoc humanitarną dla Ukrainy

We współpracy z Goalscape Software udało się uzyskać bezpłatne subskrypcje dla wszystkich osób angażujących się w organizację pomocy humanitarnej dla Ukrainy.


W samoorganizujących się zespołach, niezwykle ważna jest komunikacja i koncentracja na wspólnym celu. Goalscape wydaje się być idealną aplikacją dla takich zespołów – jest banalnie prosty, intuicyjny i co więcej wizualny! Jak na dłoni widać co jeszcze trzeba załatwić, kto za co odpowiada oraz jaki procent ukończenia danego zadania.

Aby uzyskać dostęp do pełnej, bezpłatnej wersji Goalscape, należy postępować zgodnie z instrukcją podaną w tym formularzu:

Goalscape jest aplikacją do wizualnego zarządzania priorytetami. To bardzo intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie. Załączam przykładowe screeny pokazujące prostotę tego narzędzia.

Obejrzyj ten krótki film instruktażowy jak wykorzystać Goalscape w organizacji pomocy humanitarnej świadczonej dla Ukrainy:


Jeżeli znasz kogoś, dla kogo aplikacja będzie pomocna w organizacji pomocy humanitarnej – proszę przekaż tę wiadomość dalej.

1 komentarz do “Goalscape za darmo dla zaangażowanych w pomoc humanitarną dla Ukrainy

  1. Pingback: Wieści z „Ogarnij Chaos®” – czerwiec 2022 | Marcin Kwiecinski

Leave a Reply