Wystąpienia

“One word about Marcin: excellent trainer”

– Bartłomiej Czubaszek,
Group Leader CEE & DACH, SpenglerFox

marcin_kwiecinski_speaking_set_857x734

Kiedy organizujesz spotkanie z Klientami, konferencję lub wyjazd integracyjny wiem jak wiele spraw jest na Twojej głowie. Rozbieżne oczekiwania, zmiany wprowadzane na ostatnią chwilę, koordynacja hotelu, cateringu, recepcji, gości i prelegentów. Zgranie wszystkich punktów programu w spójną całość. To taki czas, gdzie naprawdę nie wiesz w co ręce włożyć. A na dodatek konieczność wybrania właściwego prelegenta.

Takiego prelegenta, który przyjedzie na czas, poprowadzi dobry występ, zachwyci publiczność i sprawi, że Twój szef lub Klient będzie mega zadowolony. Który poprowadzi dynamiczne i ciekawe wystąpienie, inspirujące, wzbudzające emocje, skłaniające do refleksji. I wreszcie takiego, który nie będzie sprawiał problemów. Nie będzie “gwiazdorzył”, będzie w pełni przygotowany i samodzielny. A po występie wróci do Ciebie by przedstawić podsumowanie i zapytać o Twoją opinię.

Właśnie w taki sposób pracuję. Moją dewizą jest “być łatwym we współpracy”. Skoro już jesteś na tej stronie zapraszam Cię do zapoznania się z moją propozycją. Być może wystąpię podczas następnego wydarzenia, które Ty zorganizujesz?

Przegląd strony

Na tej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat mojej oferty jako prelegenta. Kliknij link poniżej, aby przejść do sekcji która Cię interesuje:

Jeżeli chcesz sprawdzić moją dostępność lub masz dodatkowe pytania kliknij poniższy link:

>> Sprawdź wolne terminy <<

Wróć do początku

Najczęstsze tematy wystąpień

Prowadzę dynamiczne i angażujące uczestników wykłady w dowolnym miejscu na świecie. Mówię na tematy produktywności, profesjonalizmu, dobrego wykorzystania czasu, oraz budowania relacji na linii przełożony – podwładny oraz IT – Biznes.

Każdą prezentację dostosowuję do wymagań Twojej organizacji oraz zaproszonej publiczności. Występuję w języku polskim i angielskim.

Wystąpienia mogą być dostarczone w formule wykładu otwierającego (ang. keynote), występu konferencyjnego (ang. conference speaking) , występu gościnnego (ang. guest speaker) lub interaktywnego warsztatu (ang. workshop). Najczęstsze formuły wystąpień to wystąpienia 60 lub 90 minutowe oraz półdniowe i całodniowe seminaria.

Poniżej przygotowałem wystąpienia, które najczęściej dostarczam:

Ogarnij Chaos. Zarządzanie czasem i priorytetami w trudnych czasach – jak pracować wydajnie i skutecznie w trudnych czasach? Jak działać, gdy priorytety są rozmyte, a przyszłość niepewna? Jak znaleźć czas na rzeczy najważniejsze? Co zrobić, by dobrze wykonywać swoją pracę, mieć czas dla siebie i spać spokojnie, nie myśląc o kolejnych tzw. “pożarach” i “wrzutkach”? Prezentacja dostępna również w wersjach dedykowanych: dla sił sprzedaży, dla pracowników IT, dla pracowników działu marketingu, dla kierowników projektów.

Budowanie wizerunku IT w organizacji – Mój znajomy nazywa ten wykład “Od sweterka do gajerka” 🙂 To prezentacja o tym co mogą zrobić pracownicy IT by lepiej współpracować z biznesową częścią organizacji. I co zrobić, by informatyk już nigdy nie kojarzył się z maniakiem, któremu tylko kabelki w głowie, a stał się poważanym profesjonalistą w swojej organizacji.

Od centrum kosztów do partnera w biznesie – IT jest często postrzegane jako źródło kosztów i zło konieczne w organizacji. Co zrobić, by departament IT stał się partnerem w biznesie, który jest współtwórcą sukcesu firmy?

Być profesjonalistą! Zarządzanie karierą profesjonalisty– Każdego miesiąca w wyszukiwarkę Google w Polsce słowo “profesjonalne” jest wpisywane ponad 130 tysięcy razy, a słowo “profesjonalny” – 110 tysięcy. Klienci szukają profesjonalnych usług, pracodawcy poszukują profesjonalnych pracowników. Ale co to znaczy profesjonalizm? Jak stać się profesjonalistą? Jak świadomie rozwijać karierę profesjonalisty? Odpowiedzi na wykładzie na temat świadomego budowania własnego profesjonalizmu.

Jak oni pracują? – Co robią Ci, którzy w pracy osiągają sukcesy i mają dobry balans życie – praca? Bardzo praktyczne wystąpienie na temat tego, w jaki sposób pracują menedżerowie i specjaliści w dużych, międzynarodowych firmach. Jak radzą sobie z typowymi wyzwaniami, takimi jak przepracowanie, zbyt duża ilość zadań, nadmiar spotkań i wiadomości e-mail? Co robią, by mieć kontrolę nad swoją pracą oraz zespołem?

Zrozum swojego szefa – Jakże często zdarza się, że pracownicy zupełnie nie rozumieją swoich szefów. To wystąpienie dla wszystkich tych, którzy mają szefów i chcą lepiej zrozumieć o co im chodzi. Wykład, który pomaga lepiej współpracować ze swoim szefem.

Czego pracownik Ci nigdy nie powie? – Są takie sprawy do których pracownik nigdy się nie przyzna swojemu szefowi. Co mówią pracownicy, kiedy szefa nie ma w pobliżu? Czym dzielą się na szkoleniach, kiedy przełożony nie słucha, a trener pomaga lepiej radzić sobie z pomysłami szefa? Wykład, który pomaga szefom lepiej zrozumieć swoich podwładnych i odpowiada na pytanie, dlaczego czasem mają wrażenie, że ich ludzie nie myślą.

Istnieje również możliwość zaprojektowania wystąpienia specjalnie na Twoje wydarzenie.

Wróć do początku

Czego możesz oczekiwać

Zatrudniając mnie do wystąpienia podczas Twojego wydarzenia możesz ode mnie oczekiwać:

 • Profesjonalnego zebrania wymagań dotyczących wystąpienia i rezultatu, który chcesz osiągnąć.
 • Mojej pełnej samodzielności – organizując wydarzenie masz zbyt wiele na głowie, by zaprzątać sobie głowę moim wystąpieniem.
 • Prezentacji skoncentrowanej na rezultacie, który chcesz osiągnąć z publicznością.
 • Dynamicznej, interaktywnej prezentacji, z której uczestnicy wyjdą zadowoleni z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.
 • Mojego pełnego, 110% zaangażowania w dostarczenie wyjątkowego wystąpienia dla Twojej publiczności.
 • Kontaktu po zakończeniu wydarzenia w celu podsumowania wystąpienia.
 • Mojej osobistej gwarancji rezultatu – jeżeli będziesz niezadowolony/a z mojej pracy, zwrócę wynagrodzenie za mój występ.

I wiele więcej pozytywnie zaskakujących działań, które sprawią, że nasza współpraca będzie wyjątkowa!

Wróć do początku

Wybrane wystąpienia

Miałem przyjemność występować między innymi podczas następujących wydarzeń:

 • Leroy Merlin – Wykład dla zespołu HR “Jak zrobić aby się wyrobić?”
 • Bayer – Wykład dla zespołu sprzedaży “Planowanie jest ważne”
 • IDC Wykład Spotkania z Produktywnością
 • “Jak zrobić aby się wyrobić” – wykład dla Carsed
 • „Jak ogarnąć chaos (nie tylko) w sprzedaży?” – wykład na Bitspiration
 • “Jak zrobić aby się wyrobić”- wykład dla Idea Bank
 • “Ogarnij Chaos. Jak zrobić aby się wyrobić?” – wykład na Networkingus
 • Microsoft Industry Connect w Budapeszcie – Keynote z Katie Ledger, wieloletnią brytyjską prezenterką BBC!
 • MCT Summit w Warszawie – międzynarodowy zjazd trenerów technologii – uczestnicy z całego świata!
 • 7 Kongres PMI na Stadionie Narodowym w Warszawie
 • Polska premiera Windows 8 i Office 365 w Warszawie
 • Polska premiera Windows 8 i Office 365 w Katowicach
 • Polska premiera Windows 8 i Office 365 w Gdańsku
 • Microsoft Technology Summit (MTS) w Warszawie – największa w Europie centralnej konferencja technologiczna Microsoft
 • Microsoft Industry Connect w Budapeszcie – zjazd sił sprzedaży regionu CEE
 • Microsoft Community Connect w Bukareszcie – zjazd sił konsultingowych regionu CEE
 • Microsoft Community Connect w Rydze – zjazd sił konsultingowych regionu CEE
 • SAMBA Zjazd Klientów firmy S&T
 • Spotkanie Studenckiego Forum Business Centre Club „Przedsiębiorcza Kobieta”
 • Microsoft Community Connect w Warszawie – zjazd sił konsultingowych regionu CEE
 • KASSK – zjazd przedstawicieli sektora edukacji w Polsce
 • Festiwal Miasto Gwiazd w Żyrardowie
 • Global Service Jam w Warszawie
 • Seminarium PMI w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
 • “Inteligentna Energia” – konwersatorium na Politechnice Śląskiej w Gliwicach
 • “CEE HR Leadership Forum” w Warszawie
 • Spotkanie “European Professional Women’s Network” w Warszawie

>> Sprawdź wolne terminy <<

Wróć do początku

Opinie Klientów

“Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków zdecydowanie cechuje pracowników ISC Productivity Consulting.”Mariusz Kędziora, IT Pro Evangelist, Microsoft

“Polecamy pana Marcina Kwiecińskiego jako profesjonalnego trenera i konsultanta z zakresu metod produktywności” Anna Wilk, pełnomocnik zarządu, In-Time Personal Solutions Polska

“The way he distributing his knowledge is just perfect, not too academic, not too explosive”Dominik Hetmam, eCommerce Assistant, BD

“Wie dokąd zmierza i robi to niezwykle skutecznie, a przede wszystkim profesjonalnie i z korzyścią dla tych, których spotyka na swojej drodze” – Krzysztof Grabarczyk, Partner Zarządzający “CATENA Training Centre”

“His presentation was exciting, full of passion and even most important of great value to the audience”Piotr Stachowicz, PMI Warsaw Branch CEO

“Każdy wyszedł ze spotkania zainspirowany, z własnym pomysłem na to jak budować wizerunek IT w swojej organizacji” – Marek Antoniuk, Architekt Office 365, Microsoft

“Miałem przyjemność wysłuchać prezentacji Pana Marcina na seminarium zorganizowanym przez PMI. Pan Marcin zaimponował mi poprzez sposób w jaki przedstawił temat, kontakt z uczestnikami, czytelność i wyraźnie widoczną autentyczność przekazu. Szczerze polecam.” – Tomasz Górecki, PMTG

“Nie wiedziałem czy zostanę na tej ostatniej prezentacji ale cieszę się że zostałem. Była praktyczna i bardzo przydatna.” Wojciech Mikołajewicz, Dział IT, Uniwersytet Opolski

Więcej opinii moich Klientów znajdziesz tutaj.

Wróć do początku

Kilka słów o mnie

Jestem konsultantem biznesu. Od 2004 roku zawodowo zajmuję się działalnością doradczą dotyczącą usprawniania procesów biznesowych w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach. Mam za sobą setki prezentacji sprzedażowych, marketingowych i projektowych dla najbardziej wymagających odbiorców w Polsce i za granicą. Posiadam doświadczenie w prezentowaniu przed małymi kilkuosobowymi
zespołami oraz dużymi, liczonymi w setkach uczestników, audytoriami podczas międzynarodowych konferencji.

Jestem również komentatorem na tematy produktywności w Polskim Radiu i Radio TOK FM oraz prasie branżowej. Listę niektórych moich nagrań i publikacji znajdziesz tutaj.

Swoje doświadczenia doradcze zdobywałem w dwóch uznanych, międzynarodowych korporacjach: NextiraOne oraz Microsoft. Byłem w grupie 20% najlepszych pracowników Microsoft na świecie. Ukończyłem prestiżowy program rozwoju konsultantów Microsoft Services University. Jestem laureatem nagród “Great People, Great Performance” oraz “Microsoft Gold Star”. W ostatnich latach swojej kariery etatowej, zarządzałem portfelem projektów doradczych wartym kilka milionów dolarów. Od roku 2011 prowadzę swoją firmę doradczą ISC Productivity Consulting, gdzie rozwijam swój autorski projekt “Ogarnij Chaos”.

Lubię, gdy w moim życiu wiele się dzieje i mogę spędzać ciekawie czas. Jestem kolekcjonerem doświadczeń. Wiem, że warto dobrze wykorzystać swój czas. Każdego dnia mijają cenne minuty naszego życia. Zależy mi, by dobrze je spożytkować. Wolny czas dzielę ze swoją rodziną (żona Małgorzata i syn Dominik) i przyjaciółmi, podróżując oraz rozwijając swoje pasje związane z fotografią i lotnictwem. Jestem członkiem Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych “Air-Action”.

Wróć do początku

Następny krok

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą jako potencjalnym prelegentem na Twoim wydarzeniu. Następny krok, by urzeczywistnić naszą współpracę to sprawdzenie mojej dostępności. Kliknij poniższy link. Skontaktuję się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

>> Sprawdź wolne terminy <<

Wróć do początku