Opinie Klientów

Referencje imienne

Pan Marcin Kwieciński z firmy ISC Productivity Consulting wielokrotnie współpracował z Olesiński i Wspólnicy podczas realizacji cyklu szkoleń „Ogarnij Chaos®. Nowoczesne Metody Produktywności”. W szkoleniach z tej serii uczestniczyli pracownicy i współpracownicy Grupy OW na szczeblu seniorskim i managerskim, zarządzający pracą własną oraz podległych zespołów.

Szkolenia prowadzone przez Marcina Kwiecińskiego oceniamy pozytywnie. Pan Marcin wykazywał się zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym etapie współpracy. Doświadczenie zawodowe, bezpośrednia komunikacja oraz umiejętność budowania relacji z uczestnikami pozwoliły na organizację szkoleń najwyższej jakości.

Wcześniejsze zbadanie oczekiwań działu HR oraz uczestników szkolenia, pozwoliło na organizację warsztatów uwzględniających potrzeby naszej organizacji. Merytoryczne przygotowanie trenera, przyjazna atmosfera oraz wykorzystanie autorskich narzędzi umożliwiły pełne zaangażowanie uczestników. Wykorzystanie różnorodnych metod szkoleniowych pozwoliło na lepsze zrozumienie tematu, a w konsekwencji zwiększenie efektywności uczestników. Dzięki przeprowadzeniu sesji follow-up, kursanci mieli możliwość zweryfikowania swoich postępów, skorygowania działania oraz przekazania swojego feedbacku.

Dodatkowo Pan Marcin przeprowadził dla Grupy OW webinar poświęcony tematyce produktywności z wykorzystaniem aplikacji mobilnych. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom uczestnicy webinaru zyskali cenne narzędzia do lepszego zarządzania swoim czasem, priorytetami i celami zawodowymi.

Z przyjemnością i pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pana Marcina Kwiecińskiego jako zaangażowanego i rzetelnego partnera w zakresie szkoleń.

Agata Cisowska, HR Director, Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

Uczestniczyłem w Programie Rozwojowym prowadzonym przez Marcina Kwiecińskiego. Polecam ten program każdemu, kto chce zwiększyć swoją produktywność. Wielką wartość widzę w dawce wiedzy, którą oferuje Marcin. Nazywa i porządkuje różne elementy składające się na produktywność. Demaskuje mity na ten temat. Ale największą wartość (moim zdaniem) wnosi wtedy, gdy pomaga we wdrożeniu poznanych metod w życie każdego Uczestnika. Jest świetnym Konsultantem i Coachem, który troszczy się również o obszary spoza głównego nurtu produktywnością. Obok głębokości (poziom szczegółowości do jakiego Marcin schodzi) zaskoczyła mnie też szerokość Jego spojrzenia. Powiązanie produktywności z misją życiową jest dla mnie bezcenne.

Krzysztof Skubis, konsultant, autor bloga Dobry Manager IT

W okresie IX-XI 2021 Pan Marcin Kwieciński prowadził w agencji mediowej Wavemaker Sp. z o.o. PROGRAM ROZOWJOWY “OGARNIJ CHAOS®. NOWOCZESNE METODY PRODUKTYWNOSCI”.

Był to pogłębiony program rozwojowy praktycznych metod organizacji własnej pracy sprzyjający wzrostowi osobistej produktywności oraz redukcji stresu związanego z przeciążeniem. Program był dedykowany grupie managerów oraz dyrektorów średniego i wyższego szczebla zarządzania w organizacji.

Uczestnicy bardzo wysoko ocenili program, podkreślając przydatność przekazywanej wiedzy w codziennej pracy, merytoryczne przygotowanie trenera oraz umiejętność przekazywania wiedzy, przystępną formułę spotkań. Z punktu widzenia sponsora, należy także docenić logistykę programu – komunikacja z uczestnikami, materiały, nagrania sesji – wszystko to bardzo ułatwiało przyswajanie materiału, możliwość powracania do interesujących treści. Warto także podkreślić, iż program w całości był przystosowany do formuły zdalnej.

Rekomenduję Pana Marcina Kwiecińskiego jako profesjonalnego partnera w obszarze rozwoju kompetencji związanych z organizacją i produktywnością pracy. W przyszłości planujemy kolejne inicjatywy rozwojowe dla pracowników we współpracy z Panem Marcinem Kwiecińskim.

Anna Kwiatek, Head of People & Culture, Wavemaker

W dniach 15-16 marca 2022 pracownicy naszej firmy wzięli udział w szkoleniu online „Ogarnij Chaos®. Nowoczesne metody produktywności” przeprowadzonym przez trenera Pana Marcina Kwiecińskiego.

Szkolenie zostało ocenione bardzo wysoko w ankiecie badającej satysfakcję uczestników. Uczestnicy zdecydowanie są zadowoleni z poziomu merytorycznego prowadzącego (ocena 8.6/10) oraz sposobu przekazywania wiedzy przez p. Marcina (ocena 8.1/10). Poziom merytoryczny szkolenia został oceniony na 8.3/10, z kolei zaś materiały dydaktyczne na 8.3/10.

Trener przeprowadził szkolenie w formie warsztatowej, ćwicząc przekazywane techniki w sytuacjach, z którymi spotykali się lub mogli spotkać uczestnicy.

Dodatkowo, pracownicy docenili sposób interakcji p. Marcina z grupą, który sprawił, że skupienie uczestników utrzymywało się przez cały czas trwania szkolenia na wysokim poziomie. Opinie po szkoleniu pokazują, że zostało ono przeprowadzone w sposób praktyczny i zawierało cenne wskazówki, ćwiczenia i przykłady, pomocne we wdrażaniu nowych umiejętności w życie.

Doceniamy profesjonalne podejście p. Marcina Kwiecińskiego do projektu szkoleniowego i jesteśmy otwarci na dalszą współpracę. Polecamy współpracę z p. Marcinem Kwiecińskim w ramach organizacji i przeprowadzenia szkolenia „Ogarnij Chaos. Nowoczesne metody produktywności”.

Magdalena Gołębiewska, HRBP Lead, Predica Sp. z o.o.

Szkolenie “Ogarnij Chaos®” prowadzone przez Marcina Kwiecińskiego w Predica Group cieszy się bardzo dużą popularnością! Nasi pracownicy chętnie biorą udział w szkoleniu, ale również wdrażają poznane rozwiązania w życie i chętnie się nimi dzielą z innymi. W czasach, gdy wszyscy pędzą, próbują dowozić zadania na czas, gdy ciężko jest się zatrzymać i zadbać o work-life balance, szkolenie „Ogarnij Chaos®” to coś więcej niż trening – to realna pomoc w poukładaniu swojej codziennej pracy, wyznaczaniu priorytetów, ale przede wszystkim wiele praktycznych wskazówek.

Dominika Karpińska, Junior Learning and Development Specialist, Predica Group

“Czas spędzony z Marcinem zmienił mój pogląd na życie zawodowe i prywatne. Sesje 1:1 z Marcinem ogarnęły mój chaos 😊 a co więcej były impulsem do początku szerszej przygody z osobistą produktywnością w pełnym jej wymiarze [rodzina, praca, finanse, przyjaciele, duchowość, fizyczność]. Dzięki temu dziś mam mocny plan na życie [najbliższe 3 lata], mam kokpit produktywności który pomaga nawigować codzienne wyzwania plus inwestuje czas by dalej zagłębiać się w aspekty produktywności [dużo czytam, dbam o formę fizyczna, medytuję]. Gdyby nie Marcin i jego konsultacje nie byłoby mnie tu gdzie jestem. Dziękuję Ci za to.

Tomasz Debecki, CFO PDx Supply Chain, General Electric”

W imieniu Biogen Poland Sp. z o.o. chciałbym serdecznie podziękować Panu Marcinowi Kwiecińskiemu za współpracę i udzielone nam wsparcie.
W ramach wspólnie zrealizowanego projektu Pan Marcin przeprowadził dotychczas cykl sesji warsztatowych z zakresu efektywności organizacyjnej dla Zespołu Zarządzającego Biogen Poland oraz sesję szkoleniową dla pracowników. Przekazana wiedza, umiejętności oraz narzędzia zostały bardzo wysoko ocenione przez wszystkich uczestników. Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób angażujący i były poparte dużą dawką praktycznych przykładów.
Najlepszą recenzją jakości usług świadczonych przez Pana Marcina będzie to, że już planujemy dalszą współpracę. Polecam Pana Marcina wszystkim organizacjom, które poszukują rozwiązań w zakresie optymalizacji efektywności pracy.

Adam Gartych, Head of Quality & Governance, Biogen Poland Sp. z o.o.

W dniu 18 listopada 2020 pracownicy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę mieli okazję wziąć udział w webinarze: „Efektywna praca w czasie pandemii” prowadzonym przez Marcina Kwiecińskiego pro bono. Podczas 1.5 h spotkania pracownicy zostali zapoznani ze sprawdzonymi i praktycznymi sposobami zadbania o efektywność pracy własnej przy zachowaniu energii do sprawnego działania.

W takcie webinaru każdy uczestnik zapoznał się z 5 elementami tzw. Bazy Produktywności, która sprawia że praca umysłowa wykonywana jest efektywnie:

  • Prowadzenie Rejestru Aktywnych Przedsięwzięć
  • Używanie Kalendarza zgodnie z zasadami efektywnej pracy
  • Profesjonalna obsługa wrzutek, czyli niespodziewanych przerwań
  • Przegląd tygodniowy
  • Podejmowanie decyzji co jest priorytetem TERAZ

Pracownicy bardzo wysoko ocenili webinar Marcina pod katem przydatności, zresztą to był też webinar, na którym odnotowaliśmy największą liczbę uczestników.

Marcin ma niesamowitą wiedzę na temat efektywności pracy, zarządzania swoim czasem, dbania o swoją energię życiową, którą dzieli się w sposób jasny i klarowny. Ma też dużą uważność, jest w kontakcie z uczestnikami, uśmiechnięty, ciepły.

Nadal kontynuujemy współpracę z Marcinem, ku dużemu naszemu zadowoleniu. Bardzo polecam Marcina z czystym sercem.

Jowita Kuc, HR Manager, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Przekazujemy serdeczne podziękowanie Panu Marcinowi Kwiecińskiemu za przeprowadzenie 3 czerwca 2022 roku szkolenia “Jak wyjść z przepracowania?”, dla przedstawicieli i pracowników firm oraz organizacji zrzeszonych w Klastrze Fotoniki i Światłowodów. Szkolenie okazało się ogromnym sukcesem, o czym świadczą nie tylko opinie uczestników, ale również fakt, że część z nich, korzystają z wiedzy i wskazówek przekazanych przez Pana Marcina, zmieniło swój styl pracy i zaimplementowało zaprezentowane podczas spotkania narzędzia. Jesteśmy pełni uznania dla fachowej wiedzy Pana Marcina i prezentowanych przez niego rozwiązań. Gratulujemy również przystępności w przekazywaniu wiedzy, otwartości i wspaniałego podejścia do słuchaczy, tak potrzebnej w pracy szkoleniowej.

Adrian Tazbir, Prezes Zarządu, Klaster Fotoniki i Światłowodów

Szkolenie niesamowicie otwierające głowę i uzmysławiające czym jest CZAS. Model hierarchii priorytetów i projektowanie życia – moje osobiste hity! Z powodzeniem można je zastosować po prostu w życiu (zarówno w prywatnym jak zawodowym). Polecam każdemu, kto walczy aby osiągnąć work-life balance.

Joanna Gieczewska, Budimex, Kierowniczka działu technicznego

Szkolenie bardzo motywujące i skłaniające do refleksji na temat własnego życia / ścieżki zawodowej. Wiele praktycznych wskazówek i możliwości lepszego zorganizowania czasu. Przypomnienie o wartościach/ priorytetach, jakie są dla nas ważne, mocno wywiera wpływ na dalszą pracę/myślenie. Serdecznie dziękuję za te 2 dni, które na pewno zaowocują lepszą organizacją mojego życia zawodowego.

Izabela Prokop, Inżynier Specjalista, Budimex

Pan Marcin Kwieciński przeprowadził w październiku 2020 r. dla zespołu Olivia Business Centre warsztat online: „Efektywność pracy – jak zrobić, żeby się wyrobić”.

Organizacja warsztatu przebiegła w profesjonalny sposób, podobnie jak komunikacja w trakcie przygotowywania wydarzenia i na każdym jego etapie.

Pan Marcin w praktyczny i ciekawy sposób przeprowadził webinar, przedstawił dopasowane do naszych potrzeb narzędzia i zarekomendował ciekawe rozwiązania. Nasi współpracownicy ocenili webinar m.in. tymi słowami:

 „motywujący, porządkujący wiedzę nt. organizacji pracy, bardzo przystępny”

„inspirujący, można od razu pewne rzeczy zastosować”

„dużo merytoryki oraz pomysłów”

Anna Bykowska, HR Business Partner, Olivia Business Centre

Szkolenie „Ogarnij Chaos” , poprowadzone przez Marcina Kwiecińskiego polecam każdemu, kto walczy z nadmiarem zadań .
Marcin jest świetnym prelegentem i ma bardzo dużą wiedzę praktyczną. W trakcie szkolenia odpowiadał na wszystkie pytania i omawiał, konkretnie i od strony praktycznej, proponowane techniki. Przedstawił wiele gotowych rozwiązań, możliwych do natychmiastowego wprowadzenia w życie, pozwalających na zwiększenie produktywności i odzyskanie wolnego czasu.
Szkolenie było naprawdę ciekawie poprowadzone, Marcin przekazuje „skoncentrowaną” wiedzę w bardzo interesujący sposób.
Zajęcia odbyły się online i moim zdaniem ta forma doskonale się sprawdziła. Czas został wykorzystany co do minuty.
Szczerze polecam wzięcie udziału każdemu przepracowanemu i obciążonemu wieloma zadaniami menedżerowi.

Ewa Krasoń-Bójko, wiceprezes zarządu Comprital Polska i Galago Poland

To szkolenie to fundament wiedzy i umiejętności sprawnego działania pracownika umysłowego. Marcin Kwieciński to fachowiec w swojej dziedzinie i profesjonalista. Praktyczne wdrożenie podanych przez niego metod, daje szybkie i pozytywne rezultaty w codziennym funkcjonowaniu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce się rozwijać w obszarze osobistej efektywności.

Piotr Majda Kierownik Mikroregionu Departament Sprzedaży – Rynek Biznesowy  P4 Sp. z o.o. (PLAY)

Program “Ogarnij chaos” opracowany i prowadzony przez Marcina to wartościowy merytorycznie, podany w świetnej formie ogrom wiedzy. Dzięki odpowiedniej metodyce korzyści wynikające z pracy z Marcinem gwarantują szybki zwrot z zainwestowanego czasu. Polecam wszystkim, którzy mają już duże doświadczenie zawodowe i sporą wiedzę ale chcą wejść na poziom wyżej w swoim rozwoju.

Roman Kasprzyk, Dyrektor Sprzedaży Ricoh Polska Sp. z o.o.

Bardzo interesujące szkolenie. Miałem wrażenie, że mam swój chaos pod kontrolą a okazało się, że mogę jeszcze bardzo dużo zrobić w tym zakresie.

Leszek Klimkowski Pełnomocnik Zarządu d.s. Strategii Rynkowe i Usług
OPEC Gdynia

Do czasu spotkania z Marcinem byłem przekonany, że potrafię optymalnie zarządzać dostępnym czasem, organizować zadania a mój kalendarz jest wzorcowy. Po dwóch dniach szkolenia “Ogarnij Chaos” musiałem brutalnie zweryfikować swoją samoocenę. Podczas szkolenia Marcin zabrał nas w podróż po “produktywności”. W sposób niebywale spójny, wciągający i przede wszystkim profesjonalny przekazał ogromną porcję wiedzy oraz jej praktycznego wykorzystania w podnoszeniu osobistej efektywności. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy chcą odzyskać kontrolę nad swoim czasem, niezależnie od stopnia ich doświadczenia zawodowego, do poznania metodyki opracowanej przez Marcina.

Rafał Gutkowski, Office Services Director, Ricoh Polska Sp. z o.o.

Pewnego dnia znaleźliśmy się w tak szczęśliwej sytuacji, że znaczący i perspektywiczny projekt ze strategicznym Klientem z branży marketingu internetowego zaczął się nam rozwijać ….znacznie szybciej niż przypuszczaliśmy, zarówno my jak i Klient. Także szybciej niż byliśmy na to realnie przygotowani. Wsparcie Marcina zapewnione w kluczowym momencie pozwoliło nam nadążyć za tempem rozwoju. Dogłębna analiza zastanej sytuacji wykonana przez Marcina stała się podłożem dla szeregu cennych sugestii, propozycji rozwiązań organizacyjnych, nowych metod komunikacji itp., które pozwoliły na dalsze prowadzenie projektu już w sposób efektywny i w klimacie wzajemnego zrozumienia wszystkich stron przedsięwzięcia. Praca Marcina poprawiła także klimat codziennej współpracy – dodatkowo jeszcze poprawiając efektywność całości. Nabraliśmy także zaufanie do osoby i wiedzy Marcina i z powodzeniem angażujemy go dalej do innych naszych przedsięwzięć.

Wojciech Glapa, Wiceprezes Zarządu, Arteria SA

Z Marcinem Kwiecińskim miałam przyjemność współpracować wielokrotnie, w tym podczas Warszawskich Dni Informatyki 2019. Warsztaty prowadzone przez niego cechują się profesjonalizmem i dużą wartością merytoryczną.  Największą zaletą ich jest to, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Wiedza przekazywana jest w sposób bardzo zrozumiały, a praktyczne wskazówki można zastosować już po powrocie do domu.  Myślę, że warsztaty z nim ułatwiły organizację pracy niejednemu uczestnikowi spotkania. Z całego serca mogę polecić współpracę z Marcinem.

Magdalena Gąsiorek, Prezes Zarządu KN PMArt  na Politechnice Warszawskiej

Konsultacje z Marcinem pozwoliły mi skutecznie zmienić podejście do planowania pracy i sposobu jej organizacji. Od kilku miesięcy działam z własnym kokpitem produktywności i to jest zupełnie nowa jakość i pracy i życia.

Natalia Osica, dyrektor zarządzający Science PR

Szkolenie zdecydowanie obowiązkowe dla każdego, kto chce być skutecznym menedżerem. Ja sam mimo wieloletniego doświadczenia kierowniczego, stosowaniu wielu z technik, w trakcie szkolenia usystematyzowałem i uzupełniłem swoje umiejętności. Dodatkowo zyskałem narzędzie znacząco ułatwiające zarządzanie czasem, zadaniami oraz personelem.

Piotr Palewicz, Kierownik Wydziału Eksploatacji / DIR, PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie

W okresie grudzień 2015 – marzec 2016 Pan Marcin Kwieciński przeprowadził dwa szkolenia z zakresu produktywności dla pracowników firmy Tacit Development Polska JS Sp. z o.o. Sp. k.: “Ogarnij Chaos.Nowoczesne Metody Produktywności”, “Ogarnij Chaos z Wunderlist”.

Szkolenia zostały przeprowadzone w formie warsztatowej, bazującej na pracy w grupach.

Udział w nich wzięli specjaliści oraz menadżerowie średniego i wyższego szczebla.

Szkolenia były dopasowane do potrzeb i oczekiwań osób biorących w nim udział. Cały proces przebiegł sprawie i został przeprowadzony profesjonalnie oraz terminowo.

W efekcie wzięcia udziału w szkoleniach poszczególni członkowie zdecydowali się wdrożyć zaproponowane rozwiązania w ramach swojej codziennej pracy. Pozwoliło to przede wszystkim na lepszą organizację pracy oraz ułatwiło komunikację w obrębie poszczególnych zespołów.

Dopasowanie programu szkoleń do specyfiki codziennej pracy w efekcie zaowocowało wysoką oceną ze strony uczestników.

Rekomendujemy Pana Kwiecińskiego jako rzetelnego, elastycznego i profesjonalnego partnera w zakresie szkoleń.

Karolina Kaim, Prezes Zarządu, Tacit Investment

Mogę polecić Marcina jako poukładanego, sympatycznego fachowca, który pomoże zamienić rozbiegane obowiązki dnia codziennego w solidną strukturę zadaniową. Po kilku miesiącach współpracy zacząłem się zastanawiać jak wyglądała moja wcześniejsza praca i jak to możliwe, że teraz w tym samym czasie robię znacznie więcej. Dzięki temu mam czas nie tylko na sprawy zawodowe ale mogłem się zająć działaniami społecznymi – założyłem Fundację i pomagam dzieciom. Najlepszą rekomendacją skuteczności warsztatów jest dla mnie to, że udało mi się przekonać moją żonę do zmiany jej przyzwyczajeń. Po jednorazowym wieczornym treningu zaczęła stosować niektóre techniki i teraz sama przekonuje koleżanki prawniczki do produktywności a dodatkowo mamy więcej czasu dla siebie. Radość żony z pustego inboxa – bezcenna.

Tomasz Berdyga, Chief Innovation Officer, Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kard. S. Wyszyńskiego
Prezes, Centrum Medyczne
Prezes, Fundacja na Rzecz Dzieci KONARD

 Przed poznaniem osobiście Marcina, myślałem, że będzie kolejnym „wykładowcą wiedzy książkowej”. Nic bardziej mylnego! Od pierwszych sekund spotkania tworzy niesamowitą, przyjazną i komfortową atmosferę. Program „Ograrnij Chaos” jest wynikiem bardzo dużej wiedzy i doświadczenia Marcina i przejawia się to na każdym kroku. Wcześniej próbowałem wielu różnych narzędzi, które jak się okazało były znakomite, ale tylko do niewielkich obszarów zarządzania swoją pracą, co prędzej czy później i tak prowadziło do zawalenia i utraty kontroli. W ramach „Ogarnij Chaos” zbudowałem na nowo system, dzięki któremu odzyskałem kontrolę! To system oparty na moich własnych potrzebach. Sam system jednak nie byłby skuteczne gdyby nie wskazanie Marcina na nowe podejście i spojrzenie na cały cykl i tryb wyznaczania, podejmowania i wykonywania nowych zadań poprzez, które mogę realizować dalsze cele. Podczas spotkań poruszałem mnóstwo tematów, które Marcin nazywa po imieniu, wyjaśnia jak sobie z nimi radzić i też których nie podejmować bo nie służą naszej produktywności, a jedynie zabierają czas. Metodykę tę stosuję nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. W końcu wszędzie mamy do zrealizowania jakieś mniejsze lub większe projekty.

Gaweł Mazur, ITO & BA Specialist CEE, Bayer Sp. z o.o.

Zanim poprosiłem Marcina o pomoc wydawało mi się, że mój system produktywności w miarę działa. Potrzebowałem pomocy przy ustalaniu priorytetów i myślałem, że po prostu wystarczy drobny tuning mojego sposobu pracy. Marcin zaproponował mi zrobienie kroku wstecz, nawet kilku kroków. Dzięki temu udało się zidentyfikować prawdziwe przyczyny moich problemów. W czasie naszych spotkań udało się nad nimi pracować i je rozwiązać. Co więcej, zostałem wyposażony w narzędzia, które pozwalają mi identyfikować tego typu problemy samemu i samemu je rozwiązywać. Wszystko to odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze, pomimo tego, że czasami ze strony Marcina padały bardzo trudne pytania. Pytania, które zmuszały mnie do ciężkiej pracy i zastanawiania się nad kluczowymi, podstawowymi rzeczami, zarówno w obszarze zawodowym jak i prywatnym. Pracowałem z Marcinem przez 10 tygodni. Już po tym czasie widzę, że warsztaty z nim bardzo pozytywnie wpłynęły na mój sposób pracy. Udało się rozwiązać wszystko to z czym do Marcina przyszedłem i dużo, dużo więcej. Mam poczucie, że to dopiero początek. To, z czym zostawia mnie Marcin, pozwala mi dużo bardziej świadomie pracować nad produktywnością w przyszłości. Polecam pracę z Marcinem każdemu. Jestem pewny, że każdy na tym zyska.

Dominik Juszczyk, Application Management Manager, Making Waves

Spotkanie Marcina Kwiecińskiego i zapoznanie się z propagowaną przez niego metodyki organizacji pracy (“Ogarnij Chaos”) stanowiło w moim życiu nie tylko zawodowym, ale i prywatnym milowy krok naprzód. Umiejętność ustawiania sobie priorytetów staje się w dzisiejszych zabieganych czasach sprawą niezwykłej wagi. Marcin potrafi naprowadzić człowieka na właściwe tory. Oprócz narzędzi, jakie proponuje swoim klientom, posiada niebywałą broń, jaką jest umiejętnie postawione pytanie, które zawiera już w sobie zalążek diagnozy. Profesjonalizm, rzetelność, a przy tym wyjątkowa życzliwość. Polecam współpracę z Marcinem, bo takich osób nie spotyka się często.

Piotr Murdzia, Dyrektor biura, Polski Związek Szachowy
6 krotny mistrz świata w rozwiązywaniu zadań szachowych,
szef wyszkolenia polskiej szachowej kadry narodowej

Podczas spotkań z Panem Marcinem miałam możliwość zatrzymać się na chwilę nad moimi projektami i spojrzeć na nie z innej perspektywy, co w codziennym trybie pracy nie zawsze jest możliwe. Postawione za cel konsultacji zadania: ‘uporządkowanie i priorytetyzacja zadań w projektach’ oraz ‘zarządzanie czasem’ zostały zrealizowane, dzięki czemu poczułam się lepiej przygotowana do wprowadzenia nowych produktów na rynek i wyposażona w uniwersalne narzędzia, które wykorzystuję także w życiu prywatnym. Połączenie teorii, praktyki i doświadczenia Pana Marcina, oraz jego otwartość i umiejętność słuchania dają możliwość przygotowania indywidualnego planu działań i jego natychmiastowego wdrożenia w życie po zakończonych konsultacjach.

Monika Zarzycka, Product Marketing Manager, Microsoft

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków zdecydowanie cechuje pracowników ISC Productivity Consulting.

                        Mariusz Kędziora, IT Pro Evangelist, Microsoft

Warsztaty “Ogarnij Chaos” okazały się świetną receptą na zapętlenie w codziennych obowiązkach (które, jak się okazało w większości wcale nie były moimi obowiązkami) i odnalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Ponadto pozwoliły niemalże od razu uporządkować i ustrukturyzować system pracy, który do tej pory określany był przez innych jako “działanie w chaosie”.

Tomasz, manager działu, firma IT

The training we’ve had was quite special. In a positive meaning. Typical training focuses on the topic at hand: “how to do x, y, ”. Marcin opted for the broader approach instead. He started from explaining not only the main topic, but also all areas connected to it – and how they influence each other. Having such context, he than moved on to “how to…” part. In result, making it easier to understand and easier to incorporate into our daily routine. One word about Marcin: excellent trainer. High energy and passionate about what he is doing. You feel he is interested in what he is doing – and not only here to “do his job and leave”.

Bartłomiej Czubaszek , LifeSciences Practice Group Leader CEE & DACH, SpenglerFox 

Marcin Kwieciński, to człowiek którego profesjonalizm idzie w parze z najważniejszą z cech, która przy współpracy z Interdyscyplinarnym Festiwalem Sztuk M{i}aSTO Gwiazd była najwyżej ceniona u wolontariuszy tego przedsięwzięcia  – szczerość serca! Dziękuję mu za wsparcie naszych działań swoim doświadczeniem, czasem poświęconym szkoląc i ogarniając chaos “twórczy”.

Dr hab. Artur Krajewski, Kurator Artystyczny Festiwalu Sztuk

Pan Marcin Kwieciński umożliwił naszemu zespołowi rozważenie wszystkich możliwych opcji działania oraz podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju naszych usług. Z przyjemnością rekomenduję p. Marcina Kwiecińskiego jako profesjonalnego i zaufanego doradcę w biznesie z zakresu projektowania efektywnych procesów biznesowych.

Mariusz Wojciechowski, prezes zarządu eholiday.pl

Polecamy program “Ogarnij Chaos” wszystkim zespołom i menadżerom, którym zależy na zwiększeniu  skuteczności działania, a Pana Marcina Kwiecińskiego jako Trenera o wysokich kwalifikacjach do przekazywania wiedzy i doradztwa w zakresie produktywności I efektywnego działania we współczesnym biznesie.

Tomasz Gładkowski, prezes zarządu Eversys Sp. z o.o.

Współpraca pozwoliła nam wypracować rozwiązania konkretnych problemów. Ponadto, nasi pracownicy niezwykle szybko zaczęli wykorzystywać zdobytą wiedzę, co przekłada się na wzrost ich efektywności oraz umiejętności przydatnych w pracy.

Dr Monika Sajkowska, prezeska Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Marcin is very well organized person with big passion to mentor others how to be more productive and how to manage day-to-day work effectively. He demonstrated how to use GTD in practical way and he inspired me to change and improve my time management behaviors. He is always willing to help others. He builds good relationships with customers and at work builds friendly environment for teamwork. I would recommend Marcin as valuable partner who will help improve your teams working more effectively

Piotr Kwiatkowski, Professional Development Resource Manager, Microsoft

Polecamy pana Marcina Kwiecińskiego jako profesjonalnego trenera i konsultanta z zakresu metod produktywności.

Anna Wilk, pełnomocnik zarządu, In-Time Personal Solutions Polska

Dążenie do wysokiej efektywność, popartej wymiernymi rezultatami, wymaga świadomych decyzji w doborze właściwego kierunku działań. Polecam wsparcie Pana Marcina w doborze narządzi wspierających kreowanie wizji siebie oraz systematyzowania perspektyw rozwoju oraz wszystkim osobom, które poszukują własnej drogi do osiągania wysokiej produktywności w realizowaniu założonych celów zawodowych i osobistych.

Marzena Kozłowska, Kierownik Projektu, Euro-net Sp. z o.o.

It’s not easy to tell you something you won’t notice stright away about Marcin once you meet him… he is very well organized, focused on doing the right thing at the right time. fortunately this is for a reason – Marcin is very effective with his day-to-day work and capable of bringing some order into the chaos surrounding us. It’s been always great to discuss ideas with Marcin as he pushes back and gives you support exactly when you need it. I would recommed him for practically any job you may have at hand!

Artur Powałka, Services Executive, Microsoft

I was on Marcin GTD training about two years ago and it’s still most valuable, hands down best course I’ve ever took. The GTD methodology itself is great and it’s really works for me now, but I wouldn’t use it without Marcin’s GTD course. I must say Marcin is a very good trainer. The way he distributing his knowledge is just perfect, not too academic, not too explosive. Marcin has a great ability to engage people in various activities during his trainings and really inspire them to experiment and use methodology after course. He doesn’t left participants without answer. Marcin is very well organized, shows to people how theory works in practice on own example, which is truly motivating and inspiring. If you looking for some help to increase personal productivity, effectiveness or at least want to discuss about GTD – definitely contact with Marcin, he is the right person.

Dominik Hetmam, e-Commerce Assistant, BD

Marcina miałem przyjemność poznać jeszcze na długo przed uruchomieniem przez niego ISC. Od razu dał się poznać jako facet, który wie dokąd zmierza i robi to niezwykle skutecznie, a przede wszystkim profesjonalnie i z korzyścią dla tych, których spotyka na swojej drodze. Otwarty, życzliwy i bardzo kompetentny. Szczerze polecam współpracę z Marcinem.

Krzysztof Grabarczyk, Partner Zarządzający “CATENA Training Centre”

It has been a great pleasure and success to have Marcin Kwiecinski attending the PMI PC Warsaw Branch seminar and talking about project management topic: “Ogarnij Chaos. Spotkania z Produktywnością – Skąd się bierze skuteczność i wydajność?”. His presentation was exciting, full of passion and even most important of great value to the audience.  He delivers important and interesting message in an entertaining and professional way, showing His great depth of knowledge and experience in the above area. The feedback we received from our members was extremely positive.

Piotr Stachowicz, PMI Warsaw Branch CEO

W ramach przygotowań do Interdyscyplinarnego Festiwalu sztuk Miasto Gwiazd w Żyrardowie miałem przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Marcina Kwiecińskiego. Warsztaty te pozwoliły wolontariuszom funkcyjnym poznać podstawy zarządzania projektami, podnieść swój profesjonalizm i skuteczność, a co najważniejsze zrozumieć powody dla których uczestniczą w organizacji tego przedsięwzięcia.

Krzysztof Łękarski, wiceprzewodniczący rady fundacji artHolding

Podczas warsztatu „Budowanie wizerunku IT w organizacji” Marcinowi udało się pokazać rolę IT w zupełnie innym świetle niż zazwyczaj to sobie wyobrażamy. Co ważniejsze – wizja przedstawiona przez Marcina została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników. Odniosłem wrażenie, że każdy wyszedł ze spotkania zainspirowany, z własnym pomysłem na to jak budować wizerunek IT w swojej organizacji.

Marek Antoniuk, Architekt Office 365, Microsoft

Jestem już kilka dni po szkoleniu “Ogarnij Chaos” a wciąż w głowie mam mentalny materiał do analizy o “lesson learned” na spotkaniu. Dzięki Marcinowi i jego programowi przestałem mieć wątpliwości jak ważny jest zrzut myśli na papier czy do właściwego narzędzia.  Dodatkowo teraz wiem w jaki sposób formułować a potem realizować plany krótko i długoterminowe.

Tomasz Gościmiński, Senior Consultant, Predica

Miałem przyjemność wysłuchać prezentacji Pana Marcina na seminarium zorganizowanym przez PMI. Pan Marcin zaimponował mi poprzez sposób w jaki przedstawił temat, kontakt z uczestnikami, czytelność i wyraźnie widoczną  autentyczność przekazu. Szczerze polecam.

Tomasz Górecki, PMTG

Marcin Kwieciński ma wyjątkowy talent do prezentowania teorii z obszarów produktywności w taki sposób, że stają się gotowymi do użycia przepisami. Od pierwszych chwil miałem poczucie współpracy z profesjonalistą, który poza świetną prezentacją potrafi też indywidualnie podejść do problemów sygnalizowanych przez każdego z uczestników warsztatów. Ten efekt to połączenie empatii,  szerokiej wiedzy i kompetencji popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co z połączeniu z pasją gwarantuje świetne rezultaty.Polecam współpracę z Marcinem.

Marcin, menedżer z firmy z sektora finansowego

Nie wiedziałem czy zostanę na tej ostatniej prezentacji ale cieszę się że zostałem. Była praktyczna i bardzo przydatna.

Wojciech Mikołajewicz, Dział IT, Uniwersytet Opolski

Miałyśmy okazję pracować z Marcinem Kwiecińskim przy okazji organizacji cyklu spotkań dla naszych Klientów – zarówno tych dużych, jak i mniejszych z sektora SMB. Obserwując zaangażowanie uczestników w sesje prowadzone przez Marcina możemy śmiało powiedzieć, że były one inspirujące i pozwalały spojrzeć, na znany naszym Klientom temat, zupełnie z nowej perspektywy. Wielu uczestników po spotkaniu wracało do nas z opinią, aby więcej takich sesji umieszczać w naszej agendzie.

Agata Wójcik & Dominika Słowikowska, Marketing Specialists, Microsoft

Miałam przyjemność współpracować z Marcinem dwukrotnie – w ramach seminarium warszawskiego oddziału Project Management Institut oraz warsztatów Warsaw Service Jam. Za każdym razem wystąpienia Marcina były przygotowane na najwyższym poziomie i  zawierały liczne praktyczne wskazówki, jak skutecznie zarządzać zadaniami i czasem. Marcin swoją energią i wiedzą potrafi zaangażować odbiorców, tak, że jego szkolenia i rady, na długo pozostają w pamięci.

Marta Grochowska, PMI Polska

Szkolenie prowadzone przez Marcina jest zdecydowanie jednym z najbardziej wartościowych, w jakim dotychczas uczestniczyłem. Na pewno nie jest to szkolenie, gdzie wiedza po kilku dniach uleci i nie znajdzie zastosowania praktycznego. Poza dawką inspiracji i motywacji, szkolenie zawierało dużo elementów praktycznych dot. organizacji pracy i wykorzystania do tego konkretnych narzędzi. Pomimo, że wiele z tych technik i narzędzi było mi znane, szkolenie dało mi na nie nowe spojrzenie i jestem w stanie wykorzystywać je dużo efektywniej.

Tomasz Barć, Kierownik Sekcji Aplikacji Wsparcia i Sprzedaży EDF Polska S.A.

Referencje anonimowe

Ponizsze opinie pochodzą od uczestników szkoleń, warsztatów i seminariów “Ogarnij Chaos”. Pisownia oryginalna.

“chciałem podziękować za wykład, który Pan przeprowadził na spotkaniu Klubu Architekta w Białce Tatrzańskiej. Takie dni ja nazywam zwrotnymi kiedy człowiek odkrywa nowe możliwości za których pomocą można zrobić zwrot o 180 stopni w dotychczasowym sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości. Właśnie taki zwrot w myśleniu nastąpił u mnie po Pana wykładzie. Mówiąc w prost małymi krokami zacząłem zmieniać swoje podejście do pracy (…) i do ludzi”

“Jedno z nielicznych szkoleń, z których coś zdecydowanie będę umiał zastosować w pracy i życiu.”

“Bardzo podobało mi się szkolenie, jestem pod ogromnym wrażeniem czekam na kolejne.”

“Dziękuję za Twój czas i pozytywną energię. Szkolenie było super – w sposób przystępny podsunąłeś kilka ciekawych pomysłów jak organizować sobie czas. Hasło na dziś : „TO JEST PROSTE”!”

“Jestem zadowolony z tego jak latwo potrafilem zmienic swoje nawyki, choc myslalem ze to jest niemozliwe.”

“Co mi się podobało?- Warsztaty drugiego dnia oraz duży profesjonalizm i doświadczenie trenera. Omawianie konkretnych przypadków i sytuacji a następnie proponowanie, ustalanie rozwiązania. W moim przypadku Twoja propozycja się sprawdziła. Marcin z niecierpliwością czekam na propozycje innych szkoleń, które prowadzisz.”

“Szkolenie dobrze zorganizowane. Bardzo dobry jest podział na 2 dni i przerwa pomiędzy częścią teoretyczną, a praktyczną. Kolejnym pozytywnym elementem był brak narzucania konkretnego narzędzia do GTD, a jedynie poinformowanie o możliwościach, jakie dają poszczególne aplikacje”

“Duża ilość praktycznych rozwiązań, konkretne kroki, które należy podjąć, aby mieć czas na realizację zadań, ale też spraw prywatnych.”

“Szkolenie stało się impulsem do tego aby coś zmienić. Pewnie nie zastosuje wszystkiego od razu ale rozpocznę od Outlooka i OneNote”

“Było idealnie, chociaż nie powinienem tego pisać”

“Świetne szkolenie! Zdecydowanie rekomenduję je wszystkim w naszej firmie. Metody przedstawione na szkoleniu pomogą podnieść poziom nie tylko naszej produktywności, ale i poprawić efektywność całej organizacji.”

Jeżeli korzystałaś lub korzystałeś z moich usług i chcesz się podzielić swoją opinią, napisz proszę do mnie. Zaznacz, czy chcesz aby opinia pojawiała się podpisana imiennie, czy anonimowo.