Jak wyjść z przepracowania – nagranie webinaru

20 listopada na zaproszenie Centrum XP poprowadziłem godzinne szkolenie online “Ogarnij Chaos. Jak wyjść z przepracowania?” kierowane do menedżerów i przedsiębiorców.
Jest już dostępne nagranie, które możesz obejrzeć całkowicie za darmo. W trakcie szkolenia dzieliłem się wiedzą, którą przekazuję moim Klientom podczas konsultacji i szkoleń płatnych. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

W trakcie szkolenia przedstawiłem pięć konkretnych kroków, które możesz wykonać aby wyjść z przepracowania. Oglądając nagrany materiał dowiesz się między innymi:

  • jakie są najczęstsze objawy przepracowania
  • Ile trwa proces wychodzenia z przepracowania
  • od czego zacząć ograniczenie przepracowania
  • jak zorganizować swoją pracę by kontrolować wszystkie zadania
  • o podstawowej zasadzie używania kalendarza, której nie zna większość osób używających kalendarza
  • jak kształtować swoją karierę, aby unikać przepracowania

Uczestnicy którzy uczestniczyli w szkoleniu na żywo uznali, że był to dobrze zainwestowany czas.
Mam nadzieję, że obejrzenie nagrania przyniesie Ci również wiele wartości i pomoże uporać się z przepracowaniem.

Pytanie: Co jest dla Ciebie najtrudniejsze w wyjściu z przepracowania?

1 komentarz do “Jak wyjść z przepracowania – nagranie webinaru

  1. Cześć Marcin! Jestem młodym, nieopierzonym jeszcze menażerem, a już mam wszystkie objawy przepracowania o których wspomniałeś w webinarze. Dochodzi do tego jeszcze nauka zarządzania zespołem, motywacji i delegowania. Bardzo często czuję, że to mnie przerasta i się do tego po prostu nie nadaję… Podejść do kalendarza i onenote’a miałam już kilka, widziałam efekty, ale nie zdążyłam wyrobić sobie nawyku zapisywania wszystkiego i znowu większość trzymam w głowie przez co często jestem zestresowana i nawet w nocy budzę się z myślą że “coś” miałam zrobić. Będę próbowała po raz kolejny z Twoimi pięcioma krokami i dziękuję za tak wartościowy materiał! Pozdrawiam 🙂

Leave a Reply