XIII Międzynarodowy Kongres PMI PC w Warszawie

W dniach 26-28 listopada w Warszawie w hotelu Marriott odbędzie się XIII Międzynarodowy Kongres PMI PC – największa i najważniejsza w dziedzinie zarządzania projektami konferencja branżowa w Polsce. Tegoroczna edycja Wydarzenia zapowiada się szczególnie ponieważ będzie zwieńczeniem obchodów 15-lecia Organizacji PMI w Polsce.

XIII Międzynarodowy Kongres PMI PC, w myśl hasła przewodniego „Make the Difference” poświęcony zostanie najnowszym trendom z dziedziny Zarządzania Projektami, Programami, Zwinności i Przywództwa. Głównymi prelegentami wydarzenia będą: Spencer Horn, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Thomas Walenta, Michel Thiry

Kongres to trzy dni, z których każdy wypełniony będzie spotkaniami z wybitnymi praktykami w zakresie zarządzania projektami, liderami biznesu, mówcami motywacyjnymi, a także specjalistami z zakresu komunikacji, psychologii i nowych technologii. Celem tego wyjątkowego wydarzenia jest zderzenie doświadczeń i wiedzy pochodzącej z różnych obszarów zarządzania projektami, wymiana poglądów, zdobywanie nowych umiejętności oraz poszerzenie profesjonalnej sieci kontaktów uczestników konferencji.

Podczas Kongresu odbędą się różnorodne prelekcje, które ze względu na podejmowane zagadnienia podzielono na dwie ścieżki tematyczne:

THE ENLIGHTENED LEADER – celem tej ścieżki jest zdefiniowanie pożądanego zespołu cech i kompetencji współczesnego lidera. W ramach tej ścieżki szczególna uwaga poświęcona zostanie sposobom wykorzystania inteligencji emocjonalnej w zarządzaniu zespołem zdalnym, lokalnym i globalnym, w obliczu dynamicznych zmian zachodzących w dziedzinie zarządzania projektami.

BE A GAME CHANGER – celem tej ścieżki jest omówienie trendów, które już dziś zmieniają światowe podejście do project managementu, a także przyjrzenie zjawiskom zupełnie nowym, które ze względu na wykorzystywane technologie mogą wkrótce zrewolucjonizować dotychczasowe rozumienie biznesu (m.in. z big data, metodologie hybrydowe, sztuczna inteligencja, deep learning). Prelegenci poruszą również temat rosnącej roli kobiet w zarządzaniu projektami.

Uzupełnieniem prelekcji, dyskusji i networkingu będą praktyczne warsztaty z ekspertami, zaplanowane na trzeci dzień Kongresu. Doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji przez uczestników będzie uroczysta Gala organizowana po zakończeniu pierwszego dnia Kongresu.

Są jeszcze bilety dostępne pod adresem: https://congress.pmi.org.pl/pl/rejestracja/

Pytanie: Jakie tematy z zakresu zarządzania projektami interesują Cię najbardziej?

Leave a Reply