Vouchery i propozycje “Ogarnij Chaos” na 2019

Zbliża się koniec roku i dla niektórych moich Klientów to już jest ten czas, aby zastanowić się nad tym jakie aktywności rozwojowe zorganizować w nadchodzącym roku.

Czasami też chcą wykorzystać końcówkę budżetu, który im pozostał dzięki rozsądnemu gospodarowaniu finansami w ciągu roku.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, jak co roku organizuję sprzedaż voucherów na usługi “Ogarnij Chaos”.

Już dziś można zakupić moje usługi (i zarezerwować najniższą cenę oraz termin), które zrealizujemy w przyszłym roku. Szczególnej uwadze polecam terminy szkoleń (zamkniętych i otwartego), bo kolejne rezerwacje schodzą jak świeże bułeczki.

Daję znać również dlatego, abyście mogli uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania gdy na pomysł zrobienia wspólnego projektu poinformuję, że najwcześniejszy możliwy termin realizacji to dopiero „za kilka miesięcy”.

Zapraszam do zapoznania się z opisem usług “Ogarnij Chaos”, które będą dostępne w roku 2019:

Moje flagowe szkolenie zamknięte „Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności”

Tylko 12 razy w roku spotykam się na tym wyjątkowym szkoleniu – warsztacie z wybranymi zespołami, aby przekazać im wiedzę z zakresu nowoczesnych metod produktywności.

To bardzo intensywny warsztat, podczas którego każdy z uczestników porządkuje swoje zobowiązania i uczy się osiągać ambitne cele bez popadania w przepracowanie.

Oto opinia jednej z uczestniczek:

„Jeśli masz poczucie nawału obowiązków, przytłoczenia, chaosu, jeśli kolejny tydzień przeleciał, a Ty masz poczucie, że sprawy nie posuwają się naprzód, mimo, że cały czas pracowałeś pełną parą – to szkolenie jest dla Ciebie! Porządkuje, motywuje i wskazuje konkretne narzędzia ułatwiające pracę.”

Jadwiga Święcicka, Kierownik ds. Marketingu, PGE Energia Ciepła S.A.

Szkolenie otwarte „Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności”

Podobnie jak w roku 2018, w nadchodzącym roku zorganizujemy szkolenie otwarte, czyli takie na które można kupić bilet dla pojedynczej osoby.

Najbliższe szkolenie w formule otwartej odbędzie się 19-20 marca 2019 i to na razie jedyny gwarantowany termin.

Opinia jednego z uczestników:

“Wybierając szkolenie “Ogarnij Chaos” spodziewałem się uzyskać wiadomości o skutecznych technikach i procedurach poprawiających moją produktywność. Z jednej strony, nie pomyliłem się: otrzymałem bowiem wiele informacji pozwalających sprawniej realizować wyznaczone przeze mnie cele. Jednocześnie jednak, podczas szkolenia uzyskałem coś więcej. System opracowany przez Marcina nie tylko skutecznie wspiera produktywność osobistą, ale pozwala również dostrzec zależności pomiędzy projektami, celami krótko- i długoterminowymi oraz aspiracjami i wyznawanymi wartościami.”

– Rafał, radca prawny

Edycja wiosna 2018 wyglądała tak: https://marcinkwiecinski.pl/podsumowanie-otwarte-kwiecien-2018 .

A tutaj przeczytasz recenzję edycji lato 2018 od jednej z uczestniczek – wspólniczki w kancelarii prawnej CENTRUM PRAWA ŻYWNOŚCIOWEGO A. Szymecka-Wesołowska D. Szostek sp. j.: http://slowlaw.pl/ogarnac-chaos-od-czego-zaczac/


Konsultacje indywidualne „Ogarnij Chaos”

To możliwość indywidualnych konsultacji ze mną, podczas których przeprowadzam uczestnika przez proces wyjścia z przepracowania i pomagam tak zorganizować pracę, aby osiągać cele bez przeciążenia i chaosu. Uczestnik pracuje ze mną 1:1, regularnie się spotykamy, jest ze mną kontakt pomiędzy spotkaniami. Bardzo ważne jest również to, że w trakcie konsultacji przeprowadzam dokładną diagnozę produktywności i pracujemy nad tym co naprawdę wymaga zajęcia się ze względu na produktywność osobistą.

Aby zagwarantować wysoką jakość konsultacji oraz dostęp do mnie pomiędzy spotkaniami, równolegle prowadzę jedynie 5 Klientów – każdy wolny slot dość szybko się rozchodzi.

Tak naszą współpracę skomentowała jedna z Klientek:

„Konsultacje z Marcinem pozwoliły mi skutecznie zmienić podejście do planowania pracy i sposobu jej organizacji. Od kilku miesięcy działam z własnym kokpitem produktywności i to jest zupełnie nowa jakość i pracy i życia.”

Natalia Osica, dyrektor zarządzający Science PR


Inspirujący wykład dla pracowników lub Klientów Twojej firmy

Występuję również na spotkaniach integracyjnych oraz branżowych, dla Klientów i partnerów biznesowych. Na zaproszenie firm prowadzę wykłady na temat nowoczesnych metod produktywności. Największym powodzeniem niezmiennie cieszy się wykład: „Ogarnij Chaos. Jak zrobić, aby się wyrobić?” w którym w inspirujący i praktyczny sposób prezentuję najlepsze praktyki organizacji własnej pracy, które pozwalają osiągać cele bez przepracowania. Na życzenie Klientów przygotowuję również wystąpienia „szyte na miarę”.

„Miałyśmy okazję pracować z Marcinem Kwiecińskim przy okazji organizacji cyklu spotkań dla naszych Klientów – zarówno tych dużych, jak i mniejszych z sektora SMB. Obserwując zaangażowanie uczestników w sesje prowadzone przez Marcina możemy śmiało powiedzieć, że były one inspirujące i pozwalały spojrzeć, na znany naszym Klientom temat, zupełnie z nowej perspektywy. Wielu uczestników po spotkaniu wracało do nas z opinią, aby więcej takich sesji umieszczać w naszej agendzie.”

Agata Wójcik & Dominika Słowikowska, Marketing Specialists, Microsoft

Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować jakiś fajny projekt już w niedalekiej przyszłości! Jeżeli chcielibyście nabyć voucher na naszą współpracę – zapraszam do kontaktu przez moją stronę:


Jeżeli chcielibyście nabyć voucher na naszą współpracę – zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez LinkedIn.

Dobrego dnia!

P.S.> Jeżeli chcielibyście zobaczyć mnie w trakcie pracy, zachęcam do zapoznania się poniższymi materiałami video:

Wykład na konferencji Bitspiration 2018

Nagranie szkolenia online “Ogarnij Chaos. Jak wyjść z przepracowania?”

Pytanie: Jakich usług “Ogarnij Chaos” zabrakło Ci w powyższej liście? Jakie usługi chciałbyś zobaczyć w ramach projektu “Ogarnij Chaos”?

Leave a Reply