Zaproszenie

Już jest! W końcu mogę o tym do Ciebie napisać.

zaproszenie

Zanim jednak przejdę do sedna pozwól, że opowiem Ci pewną historię.

W ubiegłym roku zapowiedziałem bardzo ważną zmianę dla mojego biznesu.

Obwieściłem Czytelnikom mojego bloga, że w 2017 roku uruchomię szkolenie online z ogarniania chaosu.

I co?

I wielkie nic 🙁

Jest marzec 2018 i szkolenia online wciąż nie ma.

W 2017 poczyniłem przygotowania do tego szkolenia. Zacząłem się szkolić w zakresie budowania produktów online, planować treść szkolenia, robić nawet pierwsze testy.

Niestety temat mnie przerósł. Musiałem sobie powiedzieć wprost: „Marcin, to jeszcze nie jest temat dla Ciebie. Za dużo niewiadomych, za duże ryzyko”.

Najtrudniejsze było wycofać się z danego słowa. Przyznać się do błędnej decyzji. Jak to? Ja, konsultant produktywności, człowiek który uczy osiągać ludzi osiągania ambitnych celów, sam nie jest w stanie takiego celu zrealizować?

Niestety. Temat mnie przerósł. Po wykonaniu researchu i analizie dostępnych opcji uznałem, że jestem niegotowy do tak poważnej zmiany w moim dotychczasowym modelu biznesowym.

Jeszcze nie teraz.

Jednak ówczesny pomysł co jakiś czas powracał. Co jakiś czas dostawałem zapytanie czy można przeszkolić się z ogarniania chaosu na własną rękę, bez konieczności organizowania w firmie szkolenia dla całej grupy.

Muszę przyznać, że ta sytuacja była dla mnie mało komfortowa – konieczność odmawiania ludziom, którzy chcieli się czegoś ode mnie nauczyć, była dla mnie nieprzyjemna. Nie z powodów finansowych, ale z powodu tego, że nie pomogę osobie, która boryka się z problemem przepracowania. Że z powodu tego „że nie mam takiej oferty”, muszę kogoś, komu praca zajmuje za dużo miejsca w życiu, komuś kto spędza w pracy 10-12 i więcej godzin dziennie, odprawić z kwitkiem.

Niestety nadal nie jestem gotowy do wyprodukowania szkolenia online.

Postanowiłem jednak uruchomić moje flagowe szkolenie „Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności” w formule otwartej!

Chciałbym, aby osoby które nie pracują w tak dużych organizacjach jak Microsoft, Beko czy Bayer również miały możliwość skorzystać z mojej wiedzy i dowiedzieć się w jaki sposób osiągać swoje cele bez przepracowania.

Jest mi niezmiernie miło poinformować i zaprosić Cię na moje szkolenie otwarte!

Pierwsza (i jak na razie jedyna) edycja szkolenia „Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności” odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2018 (czyli już niebawem).

To już potwierdzony termin.

Szkolenie odbędzie się w centrum Warszawy, w bardzo komfortowej sale szkoleniowej.

Grupa liczyć będzie maksymalnie 15 osób.

Zakres szkolenia

Zakres szkolenia będzie dokładnie taki sam jak szkolenia, które organizowaliśmy dotychczas w formule zamkniętej dla firm.

To dwudniowe spotkanie z ekspertem produktywności, podczas którego Uczestnicy poznają najlepsze praktyki pracy umysłowej, pomagające wyjść z przepracowania i osiągać cele ambitne cele bez przeciążenia.

Materiał podzielony jest na cztery główne obszary tematyczne:

  • Fundamenty produktywnej pracy umysłowej
  • Wysoka skuteczność
  • Zarządzanie priorytetami
  • Wysoka wydajność

Szczegółowy zakres szkolenia znajdziesz na stronie wydarzenia, gdzie możesz również zakupić bilet:

https://ogarnijchaos1.evenea.pl/

Ważna informacja

Przygotowaliśmy 3 rodzaje biletów:

  • Bilet „Dla zdecydowanych” – dostępny w sprzedaży do 23 marca 2018
  • Bilet „Standard” – dostępny w dniach 23.03 – 6.04
  • Bilet „Na ostatnią chwilę” – dostępny w dniach 7.04-20.04

Jeżeli kiedykolwiek przyszedł Ci do głowy pomysł, aby skorzystać z mojego szkolenia to proponuję zakupić bilet przed 23 marca.

Do tego czasu oszczędzasz nawet 700 złotych!

Zależy mi, aby jak najszybciej zebrać grupę, dlatego proponuję dobrą cenę, dla tych którzy już mnie znają.

Po tym terminie będzie już tylko drożej.

Bilety można zamówić tutaj:

https://ogarnijchaos1.evenea.pl/

Jeżeli zastanawiasz się czy warto klikać i sprawdzać opis szkolenia, to poniżej przytaczam wybrane opinie osób, które już uczestniczyły w szkoleniu „Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności”.

Od razu powiem – to nie jest szkolenie dla każdego. Na stronie z biletami dokładnie opisuję, dla kogo to szkolenie jest, a dla kogo nie.

Jeśli masz poczucie nawału obowiązków, przytłoczenia, chaosu, jeśli kolejny tydzień przeleciał, a Ty masz poczucie, że sprawy nie posuwają się naprzód, mimo, że cały czas pracowałeś pełną parą – to szkolenie jest dla Ciebie! Porządkuje, motywuje i wskazuje konkretne narzędzia ułatwiające prace.

Jadwiga Święcicka, Kierownik ds. Marketingu, PGE Energia Ciepła S.A.

Szkolenie prowadzone przez Marcina jest zdecydowanie jednym z najbardziej wartościowych, w jakim dotychczas uczestniczyłem. Na pewno nie jest to szkolenie, gdzie wiedza po kilku dniach uleci i nie znajdzie zastosowania praktycznego. Poza dawką inspiracji i motywacji, szkolenie zawierało dużo elementów praktycznych dot. organizacji pracy i wykorzystania do tego konkretnych narzędzi. Pomimo, że wiele z tych technik i narzędzi było mi znane, szkolenie dało mi na nie nowe spojrzenie i jestem w stanie wykorzystywać je dużo efektywniej.

Tomasz Barć Kierownik Sekcji Aplikacji Wsparcia i Sprzedaży EDF Polska S.A.

Warsztaty „Ogarnij Chaos” okazały się świetną receptą na zapętlenie w codziennych obowiązkach (które, jak się okazało w większości wcale nie były moimi obowiązkami) i odnalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Ponadto pozwoliły niemalże od razu uporządkować i ustrukturyzować system pracy, który do tej pory określany był przez innych jako „działanie w chaosie”.

Tomasz, manager działu, firma IT

Jestem już kilka dni po szkoleniu „Ogarnij Chaos” a wciąż w głowie mam mentalny materiał do analizy o „lesson learned” na spotkaniu. Dzięki Marcinowi i jego programowi przestałem mieć wątpliwości jak ważny jest zrzut myśli na papier czy do właściwego narzędzia.  Dodatkowo teraz wiem w jaki sposób formułować a potem realizować plany krótko i długoterminowe.

Tomasz Gościmiński, Senior Consultant, Predica

Marcin Kwieciński ma wyjątkowy talent do prezentowania teorii z obszarów produktywności w taki sposób, że stają się gotowymi do użycia przepisami. Od pierwszych chwil miałem poczucie współpracy z profesjonalistą, który poza świetną prezentacją potrafi też indywidualnie podejść do problemów sygnalizowanych przez każdego z uczestników warsztatów. Ten efekt to połączenie empatii,  szerokiej wiedzy i kompetencji popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co z połączeniu z pasją gwarantuje świetne rezultaty. Polecam współpracę z Marcinem.

Marcin, menedżer z firmy z sektora finansowego

Mam nadzieję, że temat Cię zainteresuje.

Dla mnie to bardzo ekscytująca sytuacja.

Otwieram szkolenie na grupę osób, które dotychczas nie miały możliwości skorzystać z mojej wiedzy tylko dla tego, że ich firma ze mną nie współpracowała.

Wracam do fundamentalnych założeń mojej firmy: inspirować, dzielić się wiedzą oraz wprowadzać zmiany u tych, którzy chcą sprawnie realizować swoje cele bez popadania w przepracowanie.

Usuwam barierę, która blokowała dostęp do szkolenia.

Jestem ogromnie ciekawy co z tego wszystkiego wyniknie.

Czy uda się zebrać grupę? Jak fascynujące będzie spotkanie z osobami z różnych firm i różnych kultur organizacyjnych? A może znów trzeba będzie się wycofać?

Przekonamy się już 24 kwietnia 2018. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na szkoleniu.

Oczywiście opiszę na blogu jak to się wszystko skończyło.

Jeżeli temat Cię zainteresował zapraszam na stronę wydarzenia:

https://ogarnijchaos1.evenea.pl/

 

1 komentarz do “Zaproszenie

  1. Pingback: Podsumowanie szkolenia otwartego “Ogarnij Chaos. Nowoczesne Metody Produktywności – edycja wiosna 2018” | Marcin Kwiecinski

Leave a Reply