Wesołych Świąt!

“Po swym zmartwychwstaniu, wczesnym rankiem w pierwszy dzień tygodnia, Jezus ukazał się najpierw Marii Magdalenie, z której wyrzucił siedem złych duchów. 10 Ona poszła i oznajmiła to tym, którzy byli z Nim, pogrążonym w smutku i płaczącym. 11 Ci jednak słysząc, że żyje i że ona Go widziała, nie chcieli wierzyć. 12 Potem ukazał się w innej postaci dwom z nich na drodze, gdy szli do wsi. 13 Oni powrócili i oznajmili pozostałym. Lecz im też nie uwierzyli.”

Mk, 16,9-13

stencil.mkw-blog-2 (1)

Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego staną się dla nas czasem radości i ożywczego odnowienia.

Abyśmy potrafili złapać dystans do spraw bieżących, potrafili znaleźć czas na chwilę refleksji i zadumy nad tym co w życiu najważniejsze. Abyśmy potrafili w gronie bliskich osób wspólnie radować się wspaniałością świata stworzonego przez Boga.

Niech Zmartwychwstały Chrystus uczyni w Twoim życiu wiele spektakularnych wydarzeń, takich że gdy Ty będziesz o nich opowiadać, to inni nie będą mogli w nie wprost uwierzyć.

A jeśli masz inny światopogląd, przyjmij proszę życzenia by te Święta były dla Ciebie dobrym i radosnym czasem we wszystkich obszarach Twojego życia.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

I jak co roku, mały bonus pomagający w rozwoju duchowym.

W tym roku zachęcam do zapoznania się z niesamowitą audioprodukcją “Biblia Audio Superprodukcja”:

którą można pobrać w mp3 całkowicie za darmo (choć ja zachęcam do zakupienia nagrań w aplikacji na smartphone).

Ta superprodukcja robi wrażenia na każdym, niezależnie od światopoglądu.

Polecam również zapoznać się z serią “Droga miłości” ojca Adama Szustaka. Jak zwykle bardzo ciekawe interpretacje:

 

2 komentarze do “Wesołych Świąt!

  1. Również życzę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych 🙂 Dużo wypoczynku, czasu spędzonego z rodziną oraz nabrania odpowiedniej perspektywy do życia na resztę roku.

    Swoją drogą, bardzo lubię Twoje świąteczne życzenia. Są dla mnie takim małym przypomnieniem, że nadchodzi szczególny czas w którym z jednej strony najważniejsza jest rodzina, a z drugiej należy znaleźć czas na refleksję nad sprawami bardziej fundamentalnymi niż praca.

Leave a Reply