Ciekawe wydarzenia biznesowe we wrześniu i październiku

Koniec wakacji przyniósł informacje o kilku bardzo ciekawych wydarzeniach rozwojowych, które będą miały miejsce w najbliższym czasie w Warszawie i okolicach. Być może zainteresuje Cię udział w niektórych z nich.

16. września 2015, godzina 11.00 – na zaproszenie firmy Microsoft poprowadzę bezpłatny webinar na temat “Jak wyczarować dodatkową godzinę w ciągu dnia”. Nie ma jeszcze strony do rejestracji, właśnie domykamy wszystkie ustalenia. Piszę jednak już teraz byś mógł zarezerwować sobie ten czas na nasze spotkanie. Podczas webinaru pokażę sprawdzone sposoby do zastosowania “od zaraz”, które pomogą Ci łatwiej osiągać cele, pracować spokojniej i zaoszczędzić trochę czasu. Jak tylko zostanie uruchomiony proces rejestracji, poinformuję o tym na blogu (warto zapisać się na prenumeratę bloga – wtedy dostaniesz informację prosto na maila)

Konferencja FinBlog 2015 (24.09.2015, Warszawa) – konferencja blogerów finansowych dla czytelników blogów. Michał Szafrański wraz z ekipą polskich blogerów finansowych organizują bardzo ciekawe wydarzenie, na którym patronat objął Narodowy Bank Polski. Zapowiadają się bardzo wartościowe treści w symbolicznej cenie 14,90 PLN.

II Kongres Psychologii Sportu (2-3.10.2015, Warszawa) – Bardzo wartościowa impreza nie tylko dla sportowców. Jeżeli interesuje Cię psychologia sportu, chcesz dowiedzieć się od sportowców w jaki sposób przygotowują się mentalnie do osiągania ambitnych celów lub chociażby porównać świat sportu i biznesu, warto wziąć udział w tej imprezie. Wojtek Herra, pomysłodawca i organizator kongresu, przygotował naprawdę wyśmienite menu na temat pokonywania własnych ograniczeń i osiągania mistrzostwa.

Kongres “Gigants of Life” (24-25.10.2015, Warszawa) – bardzo duże wydarzenie szkoleniowe organizowane przez Milewski&Partnerzy, organizatorów kwietniowego spotkania z Tonym Robinsem w Polsce. Tym razem w ciągu 2 dni na jednej scenie wystąpi 12 wspaniałych prelegentów, m.in: Garri Kasparow, Dan Millman, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski, Jasiek Mela, Robert Krool, Magdalena Malicka, Jakub B. Bączek, Sebastian Kotow. Zapowiadają się 2 dni niezwykłych emocji i inspiracji na temat osiągania celów`.

Konferencja Live2Lead (28.10.2015, Warszawa) – międzynarodowa konferencja Johna Maxwella na temat przywództwa. W tej edycji wykłady poprowadzą: John C. Maxwell, Patrick Lencioni, Valorie Burton, Kevin B. Turner. Konferencja L2L jest bardzo ciekawym przedsięwzięciem gdyż odbywa się w ponad 300 lokalizacjach na świecie. Odbywa się w Atlancie w USA, a następnie jest retransmitowana do wskazanych lokalizacji w tzw. trybie simulcast. W Polsce konferencja odbędzie się w Warszawie. To doskonała okazja by posłuchać wystąpień autorytetów w dziedzinie przywództwa oraz poznać innych Polaków: przedsiębiorców i menedżerów zainteresowanych tematyką przywództwa przez duże “P”. Polską edycję Live2Lead przygotowuje już po raz drugi polski zespół The John Maxwell Team. Dla Czytelników mojego bloga uzyskaliśmy kupon rabatowy na konferencję. Wpisując hasło OGARNIJ uzyskasz 10% zniżki na dowolny bilet.

Festiwal M{i}asto/a Gwiazd 2015 (10-19.09.2015, Żyrardów/50km od Warszawy) – Jako, że nie samym biznesem człowiek żyje, zapraszam Cię również od odwiedzenia  Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd 2015, który odbędzie się w moim rodzinnym mieście Żyrardowie. Jest to przedziwna i przewspaniała inicjatywa, którą wspieram już od kilku edycji. Organizując Festiwal siłami wolontariatu, z dużą domieszką improwizacji i przeogromną chęcią zrobienia czegoś wartościowego dla innych, Artur Krajewski ze swoją ekipą co roku pokazują, że chcieć to móc. Rok w rok ściągają do naszego miasta osoby ze świata sztuki i szeroko pojętej kultury: filmowców, aktorów, pisarzy, malarzy, fotografów i wszelkiej maści artystów. A wszystko to podane w industrialnych wnętrzach byłych zakładów lniarskich, z których słynie Żyrardów. W tym roku festiwal startuje 10 września, a zakończy się 19 września koncertem Gienka Loski i Macieja Maleńczuka. Program Festiwalu znajdziesz tutaj. Wstęp na wszystkie punkty programu jest bezpłatny!

Jak widzisz jest w czym przebierać, a pewnie z czasem pojawi się podobnych ciekawych wydarzeń jeszcze więcej. Dlatego stworzyłem na blogu specjalny dział “Ciekawe wydarzenia”, gdzie będę publikował informację o ciekawych wydarzeniach w Polsce i za granicą, które warto odwiedzić lub chociażby obejrzeć w Internecie. Jeżeli słyszałeś o ciekawym wydarzeniu lub jesteś takowego organizatorem i uważasz, że powinien pojawić się na liście – koniecznie do mnie napisz.

Pytanie: Jakie formy wydarzeń interesują Cię najbardziej? Konferencje, szkolenia, spotkania autorskie, kongresy, webinary, szkolenia online, festiwale? W których starasz się uczestniczyć?

Leave a Reply