Jak zyskać dodatkową godzinę?

Czy zdarza się tak, że masz mnóstwo fantastycznych pomysłów, ale nie masz czasu ich zrealizować? Być może prowadzenie firmy zabiera Ci tak dużo czasu, że nie masz już chwili dla siebie? A może zwyczajnie chciałbyś szybciej się ogarnąć, by wcześniej wrócić do domu? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszam Cię na godzinne szkolenie online “Jak zyskać dodatkową godzinę? O efektywnym dniu pracy” na którym pokażę Ci wiele sprawdzonych sposobów, które pozwolą Ci lepiej wykorzystywać swój czas.

w1

Szkolenie dedykowane jest dla przedsiębiorców, właścicieli firm i zapracowanych menedżerów. Podzielę się w nim praktycznymi metodami organizacji pracy skutecznych i wysokowydajnych profesjonalistów, które będziesz mógł zastosować zaraz po zakończeniu szkolenia. Dobrałem je w taki sposób, by były łatwe w implementacji i przynosiły duży zysk osobom je stosującym.

W trakcie naszego spotkania dowiesz się m.in:

  • Jak sprawnie realizować wiele przedsięwzięć jednocześnie
  • Jak zorganizować swój dzień, by wyciągnąć z niego jak najwięcej
  • Co zrobić, by „wrzutki” nie przeszkadzały Ci w pracy
  • Jak koncentrować się na właściwych priorytetach
  • Co powoduje, że odwlekasz realizację niektórych zadań i jak sobie z tym poradzić
  • Przydatne techniki skracające czas wykonania zadania

Dzięki współpracy z firmą Microsoft, która jest sponsorem tego wydarzenia, udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie poprowadzę na żywo w Internecie już 16 września o godzinie 11.00. W trakcie szkolenia przewidzieliśmy również sesję pytań i odpowiedzi.

Aby wziąć udział w szkoleniu zarejestruj się na tej stronie.

Szkolenie będzie również nagrywane, osoby które się zarejestrują ale nie będą mogły uczestniczyć, otrzymają link do nagrania.

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia na szkoleniu!

3 komentarze do “Jak zyskać dodatkową godzinę?

  1. Witam Marcinie. Czy już wiadomo kiedy udostępnisz nagranie szkolenia dla tych, którzy się zarejestrowali? Bardzo chciałbym je zobaczyć. Dzięki 🙂

    • Szkolenie było nagrywane. Obecnie organizator (Microsoft/ Action CE) przygotowują je do publikacji. Jak będzie dostępne ma iść stosowny mailing. Mam informację, że wszyscy którzy się zarejestrowali otrzymają powiadomienie o dostępności nagrania.

Leave a Reply