2 lata blogowania o ogarnianiu chaosu

20141009_2urodzinybloga

Nie wiem czy wiesz, ale wczoraj minęła druga rocznica mojego blogowania tutaj. Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować, że znajdujesz czas by tutaj zaglądać! W ciągu roku blog odnotował 49136 odwiedzin! Miesięcznie pojawia się tu około 2 500 unikalnych Czytelników! Niesamowita liczba!

Jesteś dla mnie Drogi Czytelniku nieustającą motywacją, by tworzyć i publikować nowe teksty. Gdy komentujesz, piszesz do mnie maila, lub zwyczajnie klikasz like’a na Facebooku lub LinkedIn sprawiasz mi tym ogromną radość i satysfakcję, że to co piszę okazuje się być przydatne w Twoje codziennej walce z chaosem obowiązków i możliwości. Gdy walczę ze swoim odwlekaniem i podszeptem “gadziego mózgu” by w tym tygodniu odpuścić pisanie, świadomość że zajrzysz tu i być może czekasz na nowy tekst jest dla mnie najlepszym motywatorem.

Szczególnie dziękuję Ci, jeśli jesteś w grupie 141 prenumeratorów mojego bloga. Dziękuję za zaufanie i wpuszczenie mnie do Twojej skrzynki pocztowej! Mam nadzieję, że za rok co najmniej podwoimy liczbę odwiedzin i Czytelników!

Mam dziś do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z treści zawartych na tym blogu, proszę wyślij mu link do Spisu Treści: http://marcinkwiecinski.pl/spis-tresci/ Mailem, Facebookiem czy LinkedIn’em. Szefowi, szefowej, koledze, koleżance. Mamie, tacie, bratu, siostrze, wujkowi, cioci, babci i dziadkowi (ok, rozpędziłem się 😉 ).

To będzie taki prezent urodzinowy dla mnie oraz wspaniała szansa na ogarnięcie chaosu w życiu lub pracy dla Twoich znajomych i bliskich. Każda zmiana zaczyna się od pierwszego, drobnego kroku. Proszę, daj im szansę dowiedzieć się, że można pracować inaczej: spokojniej, z poczuciem bezpieczeństwa że nic ważnego nie umknie, zgodnie z planem, koncentrując się na zadaniach kluczowych dla osiągnięcia celów i aspiracji.

A na deser poczęstuj się proszę wirtualnie tortem, który przygotowała moja kochana żona Małgosia z okazji urodzin moich i mojego bloga. Dziękuję Kochanie! 🙂

Pytanie: Który tekst w minionym roku był dla Ciebie najbardziej przydatny?

11 komentarzy do “2 lata blogowania o ogarnianiu chaosu

  1. Ja również życzę wszystkiego najlepszego i dla Ciebie i dla Bloga. 🙂 Cieszę się bardzo, że co tydzień można tutaj znaleźć solidną porcję użytecznej wiedzy z przykładami konkretnych zastosowań. I co najważniejsze – zastosowane w praktyce Twoje rady po prostu działają i powodują konkretną zmianę. Tak trzymać! 🙂 Mnie – i na pewno wielu innych Czytelników – takie wpisy też motywują do uważnej lektury i przemyślenia pewnych spraw. Czytam je, żeby czegoś nowego się nauczyć. Gratuluję takiego pomysłu na Blog. P.S. A tort jest wspaniały, wygląda bardzo apetycznie. 🙂

  2. Po pierwsze, bardzo podoba mi się Twój blog i subskrybuję go od jakiegoś czasu. Świetny merytorycznie. Gratuluję!
    Po drugie, zazdroszczę ci zadowolenia. Ja tak nie mam, mimo że odwiedzających mam więcej. Po Twoim wpisie myślę, że trzeba jednak bardziej doceniać czytelników. Dziękuję za tę lekcję!

  3. Gratuluję!

    Czy postulowane podwojenie liczby czytelników to element polityki pro-prokreacyjnej rządu? 😉

    I ważne pytanie: ile lat trwa ogarnianie chaosu – od początku do ostatecznego rozwiązania tej kwestii? 😉

  4. Pingback: Podsumowanie roku 2014 | Marcin Kwiecinski

Leave a Reply