2 lata blogowania o ogarnianiu chaosu

20141009_2urodzinybloga

Nie wiem czy wiesz, ale wczoraj minęła druga rocznica mojego blogowania tutaj. Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować, że znajdujesz czas by tutaj zaglądać! W ciągu roku blog odnotował 49136 odwiedzin! Miesięcznie pojawia się tu około 2 500 unikalnych Czytelników! Niesamowita liczba!

Jesteś dla mnie Drogi Czytelniku nieustającą motywacją, by tworzyć i publikować nowe teksty. Gdy komentujesz, piszesz do mnie maila, lub zwyczajnie klikasz like’a na Facebooku lub LinkedIn sprawiasz mi tym ogromną radość i satysfakcję, że to co piszę okazuje się być przydatne w Twoje codziennej walce z chaosem obowiązków i możliwości. Gdy walczę ze swoim odwlekaniem i podszeptem „gadziego mózgu” by w tym tygodniu odpuścić pisanie, świadomość że zajrzysz tu i być może czekasz na nowy tekst jest dla mnie najlepszym motywatorem.

Szczególnie dziękuję Ci, jeśli jesteś w grupie 141 prenumeratorów mojego bloga. Dziękuję za zaufanie i wpuszczenie mnie do Twojej skrzynki pocztowej! Mam nadzieję, że za rok co najmniej podwoimy liczbę odwiedzin i Czytelników!

Mam dziś do Ciebie ogromną prośbę. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z treści zawartych na tym blogu, proszę wyślij mu link do Spisu Treści: http://marcinkwiecinski.pl/spis-tresci/ Mailem, Facebookiem czy LinkedIn’em. Szefowi, szefowej, koledze, koleżance. Mamie, tacie, bratu, siostrze, wujkowi, cioci, babci i dziadkowi (ok, rozpędziłem się 😉 ).

To będzie taki prezent urodzinowy dla mnie oraz wspaniała szansa na ogarnięcie chaosu w życiu lub pracy dla Twoich znajomych i bliskich. Każda zmiana zaczyna się od pierwszego, drobnego kroku. Proszę, daj im szansę dowiedzieć się, że można pracować inaczej: spokojniej, z poczuciem bezpieczeństwa że nic ważnego nie umknie, zgodnie z planem, koncentrując się na zadaniach kluczowych dla osiągnięcia celów i aspiracji.

A na deser poczęstuj się proszę wirtualnie tortem, który przygotowała moja kochana żona Małgosia z okazji urodzin moich i mojego bloga. Dziękuję Kochanie! 🙂

Pytanie: Który tekst w minionym roku był dla Ciebie najbardziej przydatny?