Dziękuję za pomoc!

Ten wpis dedykuję 30 wspaniałym osobom, które zdecydowały się zainwestować 5 minut swojego życia w podzielenie się ze mną swoją opinią. 30 czerwca poprosiłem Was o wypełnienie krótkiej ankiety na temat tego bloga. To dla mnie ogromnie ważne, bo w sumie to tego bloga piszę dla Was i zależy mi, byście znajdowali tu treści, które będą przydatne w Waszym codziennym życiu. Co więcej, jak co roku okres wakacyjny to czas, gdy weryfikuję moje strategie i wprowadzam korekty do obranego kursu. Odpowiedzi, które znalazłem w ankietach bardzo pomagają mi podjąć niektóre decyzje.

20140725_dziekuje_resize

Jeżeli więc jesteś jedną z tych 30 osób, które zdecydowały się wypełnić ankietę, chciałem Ci napisać, że BARDZO DZIĘKUJĘ za poświęcony (zainwestowany? 🙂 ) czas. Nawet nie wiesz, jak ogromną radość mi sprawiłeś/aś! Szczerze powiem, że miałem wiele obaw co do tej ankiety. Obawiałem się jak ocenicie moją pracę, ale również tego że ankietę wypełni kilka osób. Cieszę się, że w obydwu przypadkach obawy okazały się na wyrost.

Czego dowiedziałem się z ankiet? Na szczegółową analizę wraz z komentarzami, którą oczywiście zamieszczę na blogu, przyjdzie jeszcze czas. Na gorąco jednak podaję kilka statystyk:

  • Ilość respondentów: 30 osób
  • Średnia wieku wypełniających ankietę: 34 lata
  • Ankietę wypełniło 20 mężczyzn i 10 kobiet
  • Średnia ocena ogólna bloga: 8,3
  • Mediana ogólnej oceny bloga: 9
  • Co Wam się podoba: przejrzystość, praktyczne treści, regularność publikacji, poważne traktowanie Czytelnika
  • Czego szukacie na blogu: konkretnych case study, inspiracji, informacji o nowych narzędziach, sprawdzonych technik
  • Co mogę zmienić: więcej case study, porady na temat produktywności w zespole, częstsze wpisy, więcej informacji “zza kulis”
  • Kursy internetowe: 53 % respondentów korzysta z internetowych szkoleń I programów rozwojowych, a 43 % respondentów byłoby zainteresowanych internetowym kursem nt. ogarniania chaosu.

Jeżeli chciałbyś jeszcze wypełnić ankietę, to specjalnie dziś uruchamiam jeszcze taką możliwość. Ankietę znajdziesz tutaj: Ankieta Czytelników 2014.Będzie dostępna tylko do północy.

Twoje zdanie naprawdę się liczy! Proszę, skorzystaj z okazji, wypowiedz się i wpłyń na kształt tego co robię.

Leave a Reply