Spotkajmy się

Zwykle pracuję na zamówienie firm. Bardzo rzadko występuję na otwartych wydarzeniach. W najbliższych dniach pojawię się jednak na 2 konferencjach:

  • 10 maja 2014 – Konferencja „AgileByExample Light 2014” w Warszawie. O 14.45 poprowadzę sesję „Zrozum swojego szefa”. To sesja na temat tego co siedzi w głowie Twojego szefa. Przyjdź i poznaj sekrety menedżerów. Czego często nie mówią swoim ludziom? Na czym najbardziej im zależy? Co zrobić, aby byli zadowoleni z Twojej pracy? Cena całej konferencji to jedynie 50 PLN (w cenę wliczone napoje i pizza 🙂 ), więc jeśli nie masz jeszcze planów na sobotę, serdecznie zapraszam.
  • 19 maja 2014 – Konferencja Project Engineering 2014 na Politechnice Warszawskiej. O 12.15 poprowadzę sesję „Ogarnij Chaos –Skąd się bierze wydajność i skuteczność?”. To sesja o podstawach ogarniania chaosu. Jak zarządzać zadaniami i priorytetami w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Jeżeli będziesz miał możliwość uczestnictwa w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam! To dobra okazja byśmy poznali się “na żywo” Smile

PS> Jeżeli przyjdziesz – koniecznie podejdź i wspomij, że jesteś Czytelnikiem mojego bloga. Będę miał dla Ciebie niespodziankę.

Pytanie: Czy byłbyś zainteresowany udziałem w moich wystąpieniach podczas innych publicznie dostępnych konferencji? Jeśli tak, to jakich?

1 komentarz do “Spotkajmy się

  1. Obie propozycje są godne uwagi, z chęcią wziąłbym w nich udział, zwłaszcza że pojawi się możliwość poznania Cię osobiście. Niestety, mieszkam na Górnym Śląsku więc kawałek od Warszawy. 🙂 Gdybyś kiedyś i do nas zagoscił, moją obecność na takiej konferencji gwarantuję. 🙂

Leave a Reply