Historia pewnego zdjęcia

Są takie chwile, które sprawiają, że serce rośnie 🙂 Wczoraj był taki dzień…

25 lipca 2012wraz z ekipą SPFL pojechaliśmy na zdjęcia do Szkoły Orląt w Dęblinie. Zostaliśmy zaproszeni przez Zespół Akrobacyjny “Biało Czerwone Iskry” do sfotografowania ich treningów. To właśnie tego dnia zrobiłem poniższe zdjęcie, gdy Zespół prezentował swoje umiejętności w powietrzu.

Biało-Czerwona Iskra, fot. Marcin Kwieciński

7 kwietnia 2014 – zaproszenie od organizatorów wystawy “Biało-Czerwona w błękitach” do udostępnienia zdjęcia do prezentacji podczas wystawy. Z przyjemnością się podzieliłem.

2 maj 2014 – Dzień Flagi RP. Wystawa “Biało-Czerwona w błękitach” została otwarta przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim.

Wystawa “Biało-Czerwona w błękitach”, fot. Marcin Kwieciński

Pan Prezydent oglądał moją pracę w towarzystwie Pierwszej Damy i zgromadzonych Gości. O samolocie opowiada lider Zespołu “Biało-Czerwone Iskry”, mjr Tomasz Czerwiński:

Otwarcie wystawy przez Prezydenta RP, fot. Marcin Kwieciński

Prezydent RP Bronisław Komorowski i mjr Tomasz Czerwiński, Zespół Akrobacyjny “Biało-Czerwone Iskry”, fot. Marcin Kwieciński

2 maj 2014 tuż po otwarciu wystawy – Niezwykłe spotkanie z Lotnikami z Zespołu. Tym razem na ziemi. Panowie w galowych mundurach. W tle biało-czerwona Iskra 🙂

Zespół Akrobacyjny “Biało-Czerwone Iskry” + autor, fot. Tomasz Chochół

PS> Jeżeli będziesz w Warszawie, zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia wystawy. Zdjęcia wystawione będą przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu do 30 czerwca 2014. Jeżeli nie możesz obejrzeć wystawy w Warszawie, możesz odwiedzić stronę wystawy, gdzie zgromadzone są wszystkie prace.

Leave a Reply