Wesołych Świąt!

marcin_kwiecinski_boze_narodzenie2013

Zdjęcie z kolekcji (c)Cristiana Bardeanu Flickr Creative Commons na licencji CC2.0

Przed nami Święta Bożego Narodzenia.

W ten wyjątkowy czas, życzę Ci abyś przeżył go w wyjątkowy sposób! Nie podążaj za “standardem”. Znajdź czas na refleksję, przy świątecznym stole porusz tematy, których zwykle nie ma czasu poruszyć. Bądź radosny i wyrozumiały dla “wujków i ciotek”. Odetchnij, wyluzuj, nie ulegaj niepotrzebnym nerwom i stresom. Odłącz się od pędu i zgiełku. Przygotuj się na nadchodzący Nowy Rok.

To jest Twój czas. Wykorzystaj go dobrze.

Z okazji Świąt i na nadchodzący Nowy Rok, życzę Ci:

Odwagi – do wychodzenia ze swojej strefy komfortu i sięgania po więcej!

Realizacji wspaniałych pomysłów – wykorzystaj dobrze każdy swój dzień!

Mądrych osób w Twoim otoczeniu – ci, którzy Cię otaczają mają kolosalny wpływ na to co dzieje się w Twoim życiu. Mogą ściągnąć Cię w dół, albo wywindować na szczyt. Oby tych drugich było wokół Ciebie zawsze wielu.

Sprawdzonych mentorów – w życiu i pracy warto mieć mentorów. Życzę Ci takich, dla których Twój rozwój będzie tak samo ważny jak ich własny. Korzystaj mądrze z ich doświadczenia.

Dystansu – do niepowodzeń, ale i sukcesów. Z jednych i drugich wyciągaj wnioski, które popychają Cię do przodu.

Jeżeli jesteś chrześcijaninem katolikiem, chciałem polecić Ci również Internetowe Rekolekcje o. Adama Szustaka OP “Wilki Dwa”. Jest jeszcze chwila by je obejrzeć i lepiej przeżyć nadchodzące Święta.

Jeżeli posiadasz inny światopogląd, życzę Ci by czas Świąt był czasem regeneracji, “naostrzenia piły” , spędzonym z tymi, którzy są dla Ciebie ważni.

Wesołych Świąt!

Leave a Reply