Nowe wpisy wprost na Twój e-mail

Wiem, że w chaosie codziennych spraw trudno jest śledzić te wszystkie blogi i publikacje, które by się chciało. Wychodząc naprzeciw Czytelnikom, którzy chcą regularnie śledzić treści, które publikuję, przygotowałem nową funkcjonalność: dostarczanie nowych wpisów wprost do skrzynki e-mail. Już dziś możesz zapisać się na listę subskrybentów i każdy nowy wpis na blogu zostanie wysłany bezpośrednio na Twój e-mail. Dzięki temu żaden nowy artykuł Ci nie umknie, a odczytać go będzie można tak jak każdy e-mail, który otrzymujesz: na komputerze, tablecie lub w drodze – na telefonie.

Zapisz sie

Jednocześnie chciałbym Ci udzielić dwóch osobistych gwarancji:

Gwarancja 1 – Brak spamu

Nie lubię otrzymywać spamu i nachalnych reklam. Gwarantuję, że za pomocą tej listy nie będę wysyłał reklam ani innego rodzaju spamu. Jedyne, co będziesz otrzymywać po zapisaniu się na listę to powiadomienia o nowych wpisach na blogu oraz specjalnie ogłoszenia przeznaczone dla Czytelników z tej listy.

Gwarancja 2 – Pełna poufność danych

Nigdy, nikomu nie udostępniam Twoich danych. Gwarantuję, że nie będę ich sprzedawał, wypożyczał, czy też udostępniał innym podmiotom gospodarczym. Lista przechowywana i obsługiwana jest na serwerach firmy Mailchimp – wiodącego dostawcy usług korespondencji masowej na świecie. Mailchimp bardzo dużą wagę przywiązuje do dwóch kwestii: bezpieczeństwa danych i zakazu wysyłania spamu z ich usługi.

Podaj jedynie minimum swoich danych: Imię oraz adres e-mail. To wszystko.

Mam nadzieję, że nowa funkcjonalność pozwoli Ci jeszcze łatwiej zgłębiać meandry produktywności, a w konsekwencji stawać się bardziej skutecznym profesjonalistą.

Leave a Reply