Warszawski, globalny, usługowy dżem

Już za niespełna 2 tygodnie, 1 marca 2013 na całym świecie będzie miało miejsce wyjątkowe i bardzo interesujące wydarzenie: Global Service Jam. Tego dnia, tysiące ludzi weźmie udział w weekendowym projektowaniu usługi zmieniającej świat. Przez 48 godzin, równocześnie, w różnych regionach świata (ponad 100 miast na 6 kontynentach) zgromadzeni uczestnicy będą projektować, prototypować, testować i modyfikować usługę. O tematyce usługi dowiedzą się dopiero od organizatorów w dniu rozpoczęcia.

Pełną listę lokalizacji gdzie taki usługowy jam będzie się odbywać znajdziesz tutaj: http://www.globalservicejam.org/locations . Ja natomiast bardzo serdecznie chciałem Cię zaprosić do udziału w warszawskiej edycji. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.warsawjams.pl/.

Będę miał zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu jako mentor i muszę Ci się przyznać, że czekam na nie z ogromną niecierpliwością. Jestem ogromnie ciekawy jakie usługi będziemy projektować, co ciekawego zaprezentują uczestnicy i jakie będzie sprzężenie zwrotne z globalną inicjatywą. Oglądając video z poprzednich edycji, wiem jedno – będzie bardzo fajna, pozytywna atmosfera kreacji i współpracy. Myślę, że również bardzo dobra zabawa.

Zatem jeżeli jeszcze nie masz planów na weekend 1-3 marca 2013 – dołącz do uczestników Global Services Jam. Jeśli nie w Warszawie, to w Polsce masz jeszcze do wyboru Kraków, Poznań i Szczecin.

A tutaj możesz obejrzeć jak wyglądało otwarcie w ubiegłorocznej edycji:

A tak przebiegał ubiegłoroczny poznański jam:

Leave a Reply