Aplikacje do zarządzania zadaniami

Dziś miałem przyjemność gościć w audycji Czwarty Wymiar w Czwórce – Czwartym programie Polskiego Radia. Rozmawialiśmy o aplikacjach do zarządzania swoimi zadaniami i projektami (a także metodyce GTD).

task management application

Poniżej lista aplikacji którym warto przyjrzeć się bliżej:

Nozbe
Toodledo
Moredays
Do It
Remember the milk
Todoist
Nirvana
Facile Things 
Wrike
Wunderlist
Action Method

i ciekawostka – CRM z zaimplementowaną metodą GTD: http://www.onepagecrm.com/

Jeżeli słuchaliście, proszę podzielcie się komentarzem – jak Wam się podobało, co mniej, o czym chcielibyście w radio usłyszeć? A Wy jakich aplikacji do zarządzania zadaniami używacie?

Wpis zawiera tzw. linki afiliacyjne, co oznacza, że jeżeli zakupisz usługę, którą polecam otrzymam od niej prowizję. Polecam jedynie usługi i produkty, których sam używam i uważam, że mogą przydać się moim Czytelnikom.

3 komentarze do “Aplikacje do zarządzania zadaniami

  1. Jestem zadowolony z Kanban Tool’a ( http://kanbantool.com/ ). Używam go w pracy (jako narzędzie do organizacji pracy zespołowej) i w domu (zarządzanie zadaniami). Szkoda, że tablice Kanban nie są specjalnie popularne w Polsce. Kanban kojarzy się w naszym kraju nadal tylko z produkcją, mimo, że koncepcja wykorzystania metody Kanban w tworzeniu oprogramowania (ruch David’a Anderson’a) i idea tablic Kanban ma już klika ładnych lat. To na prawdę proste rozwiązanie, które ma wielu zwolenników. Polecam przyjrzeć się bliżej.

Leave a Reply