Zestawienie – Aplikacje do zarządzania zadaniami i projektami

Poniżej przygotowałem listę aplikacji do zarządzania zadaniami i projektami, które wydają mi się ciekawe i warte przetestowania. Osobiście używam do zarządzania wszytskimi moimi przedsięwzięciami system Wrike oraz Goalscape do zarządzania priorytetami.

Action Method
Asana
Checkvist
Conqu
Goalscape (tego systemu używam obecnie!)
Goals on Track
Do It
Facile Things
GTD Agenda
IQTell
Moredays
Nirvana
Nozbe (tego system używałem przez prawie 4 lata. Polecam na początek!)
Producteev
Remember the milk
Symphonical
Todoist
Toodledo
Trello
Vitalist
Wrike (tego systemu używam obecnie!)
Wunderlist

Zestawienie zawiera tzw. linki afiliacyjne, co oznacza, że jeżeli zakupisz usługę, którą polecam otrzymam od niej prowizję. Linki afiliacyjne stosuję jedynie w przypadku usług i produktów, których sam używam i uważam, że mogą przydać się moim Czytelnikom.

14 komentarzy do “Zestawienie – Aplikacje do zarządzania zadaniami i projektami

 1. Pingback: Jak kontrolować dużą liczbę zadań i projektów? | Marcin Kwiecinski

 2. Pingback: Na co zwrócić uwagę wybierając system zarządzania zadaniami i projektami? | Marcin Kwiecinski

 3. Pingback: Próg tolerancji chaosu w Citibanku | Marcin Kwiecinski

 4. Pingback: Chesz to wszystko ogarnąć? Zacznij od tego! | Marcin Kwiecinski

 5. A może by tak jakąś krótką recenzję tych aplikacji, z których korzystasz? Bo lista jest dość bogata, a tak naprawdę nie wiadomo dlaczego wybrałeś akurat te konkretne?

  • Dziękuję za sugestię. Temat recenzji chodzi za mną, nie wiem jeszcze tylko jak go „ugryźć” aby był przydatny dla Was. Planuję również opisać mój System Wspierania Produktywności.

 6. Pingback: 11 - O produktywności z Marcinem Kwiecińskim | DevTalk

  • Witaj! O który progam pytasz? Na liście są zarówno takie, które mają wersję polską, jak i takie które są tylko po angielsku. Podobnie z odpłatnością. Jeśli chodzi o polską wersję językową i bezpłatność to takowy jest np. Wunderlist (wersja płatna rozszerza niektóre funkcje, ale spokojnie daje się używać tej bezpłatnej)

 7. Witam, czy któryś z programów pozwala podpiąć jedno zadanie do np. dwóch projektów? Czy można jakoś ustalać kolejność np. nie pojawia mi się zadanie ‚zatrudnij pracownika’ zanim nie zakończę zadania ‚zamiesc ogłoszenie o prace’ – a może takie zależności realizuje się w inny sposób? Pozdrawiam.

  • @Andrzej, Wrike umożliwia umieszczenia jednego zadania w wielu projektach. Jeśli zaś chodzi o automatyczne pojawianie się zadań po ukończeniu poprzednika, to niestety nie znalazłem takiej implementacji. To pytanie wraca co jakiś czas i sam chętnie poznałbym system który taką funkcjonalność oferuje. Póki co obchodzimy to poprzez system filtrów i ręczne wybieranie zadań tzw. kolejnych podczas przeglądu tygodniowego. Zwykle właśnie w taki sposób się to realizuje – i tak przeglądasz projekty podczas przeglądu tygodniowego, więc wtedy decydujesz które zadanie jest właśnie „następne”. We Wrike dodatkowo te „niepotrzene” zadania można oznaczyć statusem Defered, i wtedy nie pojawiają się one w domyślnej liście zadań aktywnych. Niestety automatyzacji zmieniania deffered na active, po zakończeniu poprzedniego zadania brak.
   Polecam również zajrzeć do najnowszej odsłony zestawienia polecanych systemów: https://marcinkwiecinski.pl/2018/07/12/systemy-zarzadzania-zadaniami-ktore-polecam-w-2018-roku/

Dodaj komentarz