Bezpłatny warsztat: 5 narzędzi zwiększających produktywność

Już dziś zarezerwuj sobie termin w kalendarzu. 1 lipca 2014 o 20.00 na łamach Eduweb.pl poprowadzę bezpłatny warsztat: Narzędzia Zwiększające Produktywność Freelancera. Niezależnie czy jesteś wolnym strzelcem czy pracownikiem etatowym na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych informacji.

Podczas warsztatu omówię 5 fajnych aplikacji, które pomogą Ci lepiej ogarniać chaos. Pytanie o ciekawe aplikacje to jedno z najczęstszych pytań, które do mnie trafia. Wyselekcjonowałem takie, które pomogą w pracy każdego pracownika wiedzy. Uczestnicy warsztatu:

  • Dowiedzą się jakie narzędzia pomagające sprytniej pracować warto zainstalować na swoim komputerze.
  • Poznają narzędzia do zarządzania zadaniami i priorytetami.
  • Poznają jedno narzędzie, które pozwoli im zarządzać wszystkimi informacjami niezbędnymi do pracy.
  • Poznają ciekawe techniki zwiększania własnej wydajności i skuteczności.
  • Obejrzą ciekawe aplikacje pomagające w koncentracji.

Uchylę również rąbka tajemnicy, że jedną z tych aplikacji będzie Microsoft OneNote. Jak zapewne wiesz uwielbiam OneNote’a, a odkąd stał się aplikacją darmową polecam ją każdemu. Tym bardziej, że Microsoft zwiększył ostatnio rozmiar dostępnego miejsca na OneDrive do 15 GB co oznacza, że właśnie tyle miejsca masz do dyspozycji na swoje elektroniczne notatki. To w tym momencie największy bezpłatny elektroniczny notes na rynku.

Piszę o tym dlatego, że właśnie podczas warsztatu będzie miała premiera mojego kursu video OneNote, który przygotowałem dla Eduweb.pl. Tak, stworzyłem pierwszy kurs video który będzie można nabyć w serwisie Eduweb! W kursie umieściłem wszystko, co wiem na temat Microsoft OneNote. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie meandry OneNote’a i pokaże wiele praktycznych trików, w jaki sposób sprawnie korzystać tej prywatnej bazy wiedzy.

Dołącz do nas podczas warsztatu, aby poznać OneNote i pozostałe 4 aplikacje, które pomogą Ci w pracy.

A wolnej chwili zerknij do innych tekstów które napisałem na temat OneNote:

http://marcinkwiecinski.pl/2013/03/18/16-sposobow-w-jaki-onenote-moze-usprawnic-twoja-prace-i-biznes/

http://marcinkwiecinski.pl/2013/07/29/5-przydatnych-funkcji-onenote-ktorych-nie-znasz/

2 komentarze do “Bezpłatny warsztat: 5 narzędzi zwiększających produktywność

Leave a Reply