Jak smakuje produktywność?

“Jak smakuje produktywność?” Muszę powiedzieć, że to pytanie mnie zatkało. I to na samym początku wywiadu….

Ale po kolei 🙂

We wrześniu ubiegłego roku miałem przyjemność wziąć udział w wyjątkowym warsztacie organizowanym w ramach projektu „Zabawa w bycie lepszym”. Warsztacie z tworzenia map myśli do zastosowań w biznesie, którego autorką jest Kasia Żbikowska. Kasia jest autorką książki „Mapy myśli w biznesie” wyd. Helion oraz poczytnego bloga „Myślę inaczej” i na tematach niestandardowego podejścia do planowania i wizualizowania projektów zna się jak mało kto.

Warsztat zapoczątkował nasze wspólne dyskusje na temat produktywności i tego co robić, aby lepiej działać w biznesie. W ich efekcie Kasia zaprosiła mnie do swojego nowego projektu: Inspiratorzy. Zaproponowała, że zrobi ze mną wywiad.

Co z tego wywiadu wyszło i jakie jeszcze inne, trudne pytania Kasia mi zadała możesz przekonać się tutaj: http://mapymysli.com/inspiratorzy-marcin-kwiecinski/

Zapraszam do lektury przy poobiedniej kawie lub herbacie. Od siebie dodam tylko, że było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Udział w wywiadzie, poszukiwanie odpowiedzi na niestandardowe pytania i konieczność przemyślenia własnych odpowiedzi ukazały mi nową perspektywę na projekt „Ogarnij Chaos”.

Blog Kasi bierze udział w konkursie Blog Roku 2012. Jeżeli uznasz, że to o czym pisze jest ciekawe i warte Twojego głosu, proszę weź udział w głosowaniu. Dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s