Ciekawe wydarzenia

W tym miejscu zbieram informacje o wydarzeniach, które uważam że mogą być ciekawe dla Czytelników mojego bloga. Staram się wybierać takie, gdzie wiem że wydarzenie niesie ze sobą wartość merytoryczną, a nie tylko marketingową. Co nie znaczy, że nie mogę się pomylić. Jak zawsze, proszę używaj własnego osądu przy podejmowaniu decyzji o uczestnictwie. Jeżeli wydarzenie jest płatne, a Ty zdecydujesz się skorzystać trafiając na stronę wydarzenia z mojej strony, może się zdarzyć że organizator wypłaci mi prowizję (linki do wydarzeń, mogą zawierać tzw. kody afiliacyjne, wskazujące że trafiłeś na wydarzenie z mojego polecenia). Prowizja ta jednak nie powiększy ceny Twojego biletu. W miarę możliwości staram się również uzyskiwać zniżki dla moich Czytelników.

Partner miesiąca

 

Wrzesień 2017

Forum Tato.Net, 30 września 2017r. Forum to kopalnia ojcowskich pomysłów, dobrych wzorców, wymiany praktycznych rozwiązań.Więcej szczegółów podam w przyszłości.

Marzec 2017

Konferencja “Zarządzanie i charakter” na temat: Ryzyko i odwaga w biznesie i życiu osobistym, 18 marca 2017r. Ryzyko jest wpisane w każde przedsięwzięcie i mówiąc biznesowo „ryzykiem trzeba zarządzić”. W praktyce oznacza to ocenę ryzyka i przygotowanie się do odważnego stawienia czoła zagrożeniom.Na tej konferencji będzie można się dowiedzieć jak to zrobić od trzech wyjątkowych praktyków: antyterrorysty, zdobywcy Everestu oraz międzynarodowego konsultanta biznesu.

Każdego z prelegentów znam osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem. Jestem przekonany, że to o czym powiedzą, zostanie w Tobie na długo i przyda Ci się w praktyce.

Jako Czytelnik mojego bloga możesz skorzystać z tego wydarzenia w promocyjnej cenie. Przy zamawianiu biletów należy wpisać kupon rabatowy: OGARNIJ, dzięki temu otrzymasz 15% zniżki.

Październik 2016

VIII Międzynarodowe Forum Tato.NetOdwaga i Rozwaga, sobota, 1 października 2016, 10.00 – 18.00, Centrum Konferencyjne Mazurkas, Poznańska 177, Ożarów Mazowiecki (15 km od centrum Warszawy. Forum  to unikalna możliwość kontaktu z ojcami, praktykami i ekspertami z Polski i innych krajów, którzy mają pomysł na efektywne ojcostwo w XXI wieku.

Konferencja Empatii, 1 października w Miejskim Domu Kultury „Koszutka”, Filia Dąb, Katowice, ul Krzyżowa 1 – to wydarzenie edukacyjne które obfitować będzie w panele dyskusyjne, warsztaty i spotkania z ekspertami z zakresu empatii. Celem konferencji jest promowanie postaw empatycznych wobec siebie i drugiego człowieka.

II Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu – John C. Maxwell – Psychologia Skutecznego Przywództwa, 10 październik 2016r., godz. 09:00, Hala Torwar, Warszawa – to wydarzenie, które po raz kolejny zgromadzi ludzi przedsiębiorczych, dbających o swój rozwój i wypracowanie drogi do sukcesu. Wyjątkowym atutem tego kongresu będzie postać J.C. Maxwella, który to wystąpi na pierwszym otwartym wykładzie w Polsce. Ten niekwestionowany autorytet w dziedzinie przywództwa w czasie swojego wystąpienia przedstawi pełnowymiarowy obraz lidera.

Wrzesień 2016

Warsztaty weekendowe ISRIKUZ  23 do 25 września 2016r. Bardzo fajny warsztat na temat 7 elementów pogodnego przywództwa. Na hasło Ogarnij chaos specjalna cena!

Maj 2016

Konferencja Project Engineering 9-10 maj 2016. Koło Naukowe Zarządzania Projektami PMArt po raz szósty organizuje Konferencję Project Engineering. Swoją wiedzą i umiejętnościami podzielą się z uczestnikami znani Project Managerzy posiadający znakomite osiągnięcia i doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Daje to niepowtarzalną okazję do spotkania się z profesjonalistami i zdobycia cennej wiedzy od osób, które o zarządzaniu projektami wiedzą najwięcej.

Kwiecień 2016

Project Management Days 2016 to 11. edycja ogólnopolskiej Konferencji o tematyce zarządzania projektami organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami SGH, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2016. Cykl 3 dni szkoleń i warsztatów zwieńczone uroczystym bankietem będący doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i networkingu z praktykami i specjalistami PM. Konferencja składa się z 4 bloków wykładowych: Podstawy ZP, Soft Skills, Narzędzia w ZP i Zaawansowane ZP oraz wykład inaugurujący.
Zapisy ruszają już 21 marca na stronie internetowej: http://www.pmdays.pl.

Marzec 2016

Festiwal Inspiracji 2016 xKraków (12-13.03.2016) – krakowska konferencja to niepowtarzalna szansa wysłuchania najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce, takich jak Marek Skała, Grzegorz Turniak, Kamil Kozieł oraz Angelika Chimkowska. Jej celem jest inspirowanie ludzi biznesu w największych miastach Polski. Oprócz wyżej wymienionych prelegentów na konferencji wystąpią: Jerzy Zientkowski,  Marek Zarzycki, Ewa Wilmanowicz, Janusz Kamieński, Alicja Lizurej, Rafał Tańczak, Tomasz Kalko, Wojciech Scheffs, Waldemar Warchoł, Konrad Dembczyński, Michał Hamera, Michał Mącznik, Magdalena Czarnota, Łukasz Krasoń.

Listopad 2015

Polcaster 2015 (21.11.2015, Warszawa) – pierwsza w Polsce konferencja podcasterów.

Październik 2015

Konferencja Live2Lead (28.10.2015, Warszawa) – międzynarodowa konferencja Johna Maxwella na temat przywództwa. W tej edycji wykłady poprowadzą: John C. Maxwell, Patrick Lencioni, Valorie Burton, Kevin B. Turner. Konferencja L2L jest bardzo ciekawym przedsięwzięciem gdyż odbywa się w ponad 300 lokalizacjach na świecie. Odbywa się w Atlancie w USA, a następnie jest retransmitowana do wskazanych lokalizacji w tzw. trybie simulcast. W Polsce konferencja odbędzie się w Warszawie. To doskonała okazja by posłuchać wystąpień autorytetów w dziedzinie przywództwa oraz poznać innych Polaków: przedsiębiorców i menedżerów zainteresowanych tematyką przywództwa przez duże “P”. Polską edycję Live2Lead przygotowuje już po raz drugi polski zespół The John Maxwell Team. Dla Czytelników mojego bloga uzyskaliśmy kupon rabatowy na konferencję. Wpisując hasło OGARNIJ uzyskasz 10% zniżki na dowolny bilet.

Kongres “Gigants of Life” (24-25.10.2015, Warszawa) – bardzo duże wydarzenie szkoleniowe organizowane przez Milewski&Partnerzy, organizatorów kwietniowego spotkania z Tonym Robinsem w Polsce. Tym razem w ciągu 2 dni na jednej scenie wystąpi 12 wspaniałych prelegentów, m.in: Garri Kasparow, Dan Millman, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski, Jasiek Mela, Robert Krool, Magdalena Malicka, Jakub B. Bączek, Sebastian Kotow. Zapowiadają się 2 dni niezwykłych emocji i inspiracji na temat osiągania celów`.

Warsztat pogodnego przywództwa ISRIKUZ (9-11.2015, Falenica k./Warszawy) – Bardzo fajny warsztat Bernarda Frugi na temat 7 elementów pogodnego przywództwa. Na hasło Ogarnij specjalna zniżka!

BNI Growth Experts Academy (5.10.2015, Kraków) – na scenie wystąpią: Brian Tracy, Rafał Brzoska, Andras Avidor, Ryszard Chmura, Andrzej Borcz. Tematyka: budowanie firmy, sprzedaż przez rekomendacje, czynniki wpływające na sukces w biznesie.

II Kongres Psychologii Sportu (2-3.10.2015, Warszawa) – Bardzo wartościowa impreza nie tylko dla sportowców. Jeżeli interesuje Cię psychologia sportu, chcesz dowiedzieć się od sportowców w jaki sposób przygotowują się mentalnie do osiągania ambitnych celów lub chociażby porównać świat sportu i biznesu, warto wziąć udział w tej imprezie. Wojtek Herra, pomysłodawca i organizator kongresu, przygotował naprawdę wyśmienite menu na temat pokonywania własnych ograniczeń i osiągania mistrzostwa.

Inspiration Day Show 2015 (3.10.2015, Szczecin) – motywacyjny event, podczas którego wystąpi 8 prelegentów (Mateusz Grzesiak, Marcin Prokop, Jacek Rozenek, Paweł Tkaczyk, Grzegorz Turniak, Jakub Porada, Olga Kozierowska).

3 narzędzia do zarządzania emocjami – warsztat Krzysztofa Skubisa. (2.10.2015, Warszawa, cena 23 PLN) – bardzo praktyczny warsztat dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje emocje oraz ich wpływ na funcjonowanie w życiu i biznesie. Krzysztof jest dojrzałym i bardzo metodycznym coachem, co gwarantuje że temat zostanie wyjaśniony z dogłębną precyzją. Szczerze polecam!

Wrzesień 2015

Konferencja FinBlog 2015 (24.09.2015, Warszawa) – konferencja blogerów finansowych dla czytelników blogów. Michał Szafrański wraz z ekipą polskich blogerów finansowych organizują bardzo ciekawe wydarzenie, na którym patronat objął Narodowy Bank Polski. Zapowiadają się bardzo wartościowe treści w symbolicznej cenie 14,90 PLN.

Bezpłatne szkolenie “Jak zyskać dodatkową godzinę?” (16.09.2015, godz. 11.00 online) – na zaproszenie firmy Microsoft poprowadzę bezpłatne szkolenie na temat “Jak zyskać dodatkową godzinę? Czyli o efektywnym dniu pracy”Podczas szkolenia pokażę sprawdzone sposoby do zastosowania “od zaraz”, które pomogą Ci łatwiej osiągać cele, pracować spokojniej i zaoszczędzić trochę czasu.

Akademia Grzegorza Turniaka (14.09.2015, Warszawa) – 2 zaproszonych gości: prof. Jerzy Bralczyk oraz Paulina Mechło. Wykład Grzegorza Turniaka nt. LinkedIn: “Jak wykorzystać profesjonalne sieci społecznościowe do rozwoju biznesu?”

Festiwal M{i}asto/a Gwiazd 2015 (10-19.09.2015, Żyrardów/50km od Warszawy) – Jako, że nie samym biznesem człowiek żyje, zapraszam Cię również od odwiedzenia Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk M{i}aSTO/a Gwiazd 2015, który odbędzie się w moim rodzinnym mieście Żyrardowie. Jest to przedziwna i przewspaniała inicjatywa, którą wspieram już od kilku edycji. Organizując Festiwal siłami wolontariatu, z dużą domieszką improwizacji i przeogromną chęcią zrobienia czegoś wartościowego dla innych, Artur Krajewski ze swoją ekipą co roku pokazują, że chcieć to móc. Rok w rok ściągają do naszego miasta osoby ze świata sztuki i szeroko pojętej kultury: filmowców, aktorów, pisarzy, malarzy, fotografów i wszelkiej maści artystów. A wszystko to podane w industrialnych wnętrzach byłych zakładów lniarskich, z których słynie Żyrardów. W tym roku festiwal startuje 10 września, a zakończy się 19 września koncertem Gienka Loski i Macieja Maleńczuka. Program Festiwalu znajdziesz tutaj. Wstęp na wszystkie punkty programu jest bezpłatny!