Trwa sprzedaż biletów na program rozwojowy “Ogarnij Chaos®” – Jesień 2023

3-miesięczny program rozwojowy „Ogarnij Chaos®” w formule otwartej:

Terminy

Terminy spotkań na żywo:

 • 📅 28 września w godz. 09:00 – 17:00 – online
 • 📅 3 października w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 10 października w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 17 października w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 31 października w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 7 listopada w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 14 listopada w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 21 listopada w godz. 10:00 – 12:00 – online
 • 📅 12 grudnia w godz. 09:00 – 17:00 – warsztaty stacjonarne w Warszawie

Program realizowany w formule online (spotkania na żywo na Zoom) oraz warsztaty zamykające stacjonarne w Warszawie.

Co dokładnie kupujesz?

Szczegółowy opis programu rozwojowego znajduje się tutaj: https://marcinkwiecinski.pl/programrozwojowy

Cena

Cena 1 biletu:

👉 w dniach 30.08.2023 – 06.09.2023: 4 299 zł netto + 23% VAT

👉w dniach 07.09.2023 – 13.09.2023: 5 499 zł netto + 23% VAT

👉 w dniach 14.09.2023 – 20.09.2023: 6 499 zł netto + 23% VAT

Proponowana cena biletów jeszcze przez:

easy timer

Bonus 1

Do każdego zakupionego biletu dodajemy 1 rok dostępu do kursów video:

 • Kurs video „Ogarnij Chaos®”
 • Miniszkolenie “Twój pierwszy System Zarządzania Zadaniami”
 • Miniszkolenie “Zrozum swojego szefa”!

(Wartość pakietu bonusów to 1 499 zł netto)

Bonus 2

5 konsultacji email w ciągu roku od zakończenia programu rozwojowego (wartość 750 zł netto)

Opinie Uczestników

Gdybyście chcieli posłuchać opini Uczestników to zapraszam do posłuchania opini Klientów:

Wojciech Glapa (Stanusch Technologies)

Dominika Grabowska (Innogy)

Szkolenie „Ogarnij Chaos” , poprowadzone przez Marcina Kwiecińskiego polecam każdemu, kto walczy z nadmiarem zadań . Marcin jest świetnym prelegentem i ma bardzo dużą wiedzę praktyczną. W trakcie szkolenia odpowiadał na wszystkie pytania i omawiał, konkretnie i od strony praktycznej, proponowane techniki. Przedstawił wiele gotowych rozwiązań, możliwych do natychmiastowego wprowadzenia w życie, pozwalających na zwiększenie produktywności i odzyskanie wolnego czasu. Szkolenie było naprawdę ciekawie poprowadzone, Marcin przekazuje „skoncentrowaną” wiedzę w bardzo interesujący sposób.
Zajęcia odbyły się online i moim zdaniem ta forma doskonale się sprawdziła. Czas został wykorzystany co do minuty. Szczerze polecam wzięcie udziału każdemu przepracowanemu i obciążonemu wieloma zadaniami menedżerowi.

Ewa Krasoń-Bójko, wiceprezes zarządu Comprital Polska i Galago Poland

Do czasu spotkania z Marcinem byłem przekonany, że potrafię optymalnie zarządzać dostępnym czasem, organizować zadania a mój kalendarz jest wzorcowy. Po dwóch dniach szkolenia „Ogarnij Chaos” musiałem brutalnie zweryfikować swoją samoocenę. Podczas szkolenia Marcin zabrał nas w podróż po „produktywności”. W sposób niebywale spójny, wciągający i przede wszystkim profesjonalny przekazał ogromną porcję wiedzy oraz jej praktycznego wykorzystania w podnoszeniu osobistej efektywności. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy chcą odzyskać kontrolę nad swoim czasem, niezależnie od stopnia ich doświadczenia zawodowego, do poznania metodyki opracowanej przez Marcina.

Rafał Gutkowski, Office Services Director, Ricoh Polska Sp. z o.o.

Program „Ogarnij chaos” opracowany i prowadzony przez Marcina to wartościowy merytorycznie, podany w świetnej formie ogrom wiedzy. Dzięki odpowiedniej metodyce korzyści wynikające z pracy z Marcinem gwarantują szybki zwrot z zainwestowanego czasu. Polecam wszystkim, którzy mają już duże doświadczenie zawodowe i sporą wiedzę ale chcą wejść na poziom wyżej w swoim rozwoju.

Roman Kasprzyk, Dyrektor Sprzedaży Ricoh Polska Sp. z o.o.

F.A.Q.

Czym się różni program rozwojowy otwarty (biletowany) od zamkniętego?

Program biletowany jest dokładnie takim samym programem rozwojowym, który prowadzimy dla firm w formule zamkniętej. Formuła biletowa to wersja najbardziej rozbudowana naszego programu, czyli Edycja Rozszerzona zawierająca dodatkowe, bardziej zaawansowane treści. Główna różnica polega na dobraniu Uczestników. W wersji zamkniętej Uczestnikami są osoby z tej samej firmy. W wersji biletowanej mamy różnorodność Uczestników z różnych firm. Uczestnicy poprzednich edycji wspominali również, że dla nich ważną różnicą była możliwość poznania jak wygląda produktywność i podejście do organizacji pracy w innych firmach. W wersji zamkniętej programu nie ma takiej możliwości, gdyż wszyscy są z tej samej organizacji. W formule biletowanej nie nagrywamy spotkań. Zamiast tego Uczestnicy otrzymują dostęp do kursu video “Ogarnij Chaos®”. W formule zamkniętej Firma może zamówić dodatkowo nagrania spotkań.

W jakiej formie jest prowadzony ten program rozwojowy?

Jest to program dostarczony 100% w formule online, w formie spotkań na żywo na platformie Zoom.

Czy będą nagrania spotkań?

Nie, spotkania nie są nagrywane. Zamiast nagrań spotkań Uczestnicy otrzymują nagrany kurs video “Ogarnij Chaos®”, który zawiera treści poruszane w trakcie spotkań na żywo.

Dla kogo przeznaczony jest program rozwojowy “Ogarnij Chaos®”

Program rozwojowy “Ogarnij Chaos®” skierowany jest do osób przeciążonych pracą, pragnących wyjść z przepracowania oraz szukających sposobów na zwiększenie swojej produktywności. Zazwyczaj Uczestnikami projektu “Ogarnij Chaos®” są przedsiębiorcy, menedżerowie wyższego i średniego szczebla, samodzielni specjaliści. Uczestnicy rekrutują się z różnych branż i sektorów. Są to właściciele firm, pracownicy korporacji, pracownicy małych i średnich firm, osoby związane z sektorem NGO oraz wolni strzelcy prowadzący własną działalność gospodarczą.

Jakich efektów mogę się spodziewać po ukończeniu programu rozwojowego?

Jeżeli przyłożysz się do wdrażania proponowanych technik, obiecujemy że odzyskasz kontrolę nad swoją pracę oraz znacząco zmniejszysz obciążenie swoimi obowiązkami. Nie obiecujemy magii ani cudów: zamiany same się nie zrobią, ale obiecujemy że program jest tak zaprojektowany, aby każdy kto się w niego zaangażuje wdrożył co najmniej tzw. Bazę Produktywności, czyli 5 podstawowych technik:

 • Rejestr Aktywnych Przedsięwzięć,
 • Poprawna obsługa Kalendarza,
 • Profesjonalna obsługa wrzutek,
 • Planowanie tygodniowe
 • Algorytm wyboru priorytetu

Jest to plan minimum. Zazwyczaj Uczestnicy wdrażają znacznie więcej.

Czy dostanę fakturę VAT?

Oczywiście, otrzymasz fakturę VAT 23%.

Czy jest możliwość zwrotu biletu?

Tak, zgodnie z poniższymi zasadami:

 • Odwołanie nastąpiło powyżej 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia programu – zwrot 100% kwoty wynagrodzenia  
 • Odwołanie nastąpiło w okresie 14 – 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia programu – przysługuje zwrot 50% wynagrodzenia.
 • Odwołanie nastąpiło w okresie krótszym niż 14 dni przed planowanym terminem szkolenia – nie przysługuje zwrot wynagrodzenia. W miarę możliwości postaramy się zrealizować bilet w następnej edycji programu rozwojowego.

Czy mogę kupić bilet dla kogoś na prezent?

Tak, oczywiście. Wystawiamy voucher prezentowy na program rozwojowy “Ogarnij Chaos®” PDF w wersji do samodzielnego wydruku.

Czy tematyka warsztatów dotyczy jedynie sfery zawodowej?

Zaczynamy od sfery, która najbardziej wpływa na Twoje przepracowanie, czyli obszar zawodowy. Natomiast w trakcie programu porządkujemy również Twoje zobowiązania z obszarów pozazawodowych.

Jak kupić bilet?

Możesz też napisać za pomocą formularza kontaktowego lub na bezpośrednio na maila. Skontaktujemy się z Tobą i przeprowadzimy przez proces zakupu.

Proponowana cena biletów jeszcze przez:

easy timer

W przypadku dodatkowych pytań, służę pomocą.

Zapraszam serdecznie,
Marcin

Leave a Reply